Виготовлення паперової листівки 3D

Любі діти, пропонуємо вам зробити

3-D листівку

до 8-го березня

Для цього вам знадобляться:

- двосторонній картон 1 аркуш;

 - клей;

- олівець;

- 2 аркуші кольорового паперу;

- ножиці

Як зробити об'ємну листівку  квітку дивіться відео, а так само для більшої наочності покрокову інструкцію.

Легко, просто, швидко, доступно.

1 крок

Спочатку готуємо на листівку обкладинку.

Розрізаємо картон пополам, виходить два аркуші картону: обкладинка та розворот. Один аркуш, обкладинку, розліновуємо посередині так щоб на згині утворився корінець 3 мм, розмальована сторона має бути лицьовою. Склеєна квіточка має товщину для неї ми і робимо корінець.

Друга половинка картону розворот іде на внутрішнє оформлення туди буде ввклеюватись квітка. Згинаємо його посередині та обрізаємо її з усіх сторін по 5 мм для того щоб потім помістити її в обкладинку.

 Для того щоб листівка не деформувалась ми робимо її з двох аркушів картону і внутрішній аркуш робимо рухливим. Приклеюємо на куточки смужечки які будуть притримувати внутрішню частину листівки. (мал. 1)

 

2 крок

Приступаємо вирізати квіточки. Кольоровий папір згинаємо начетверо, розрізаємо. Виходить 4 маленьких аркуші, кожний шматочок згинаємо начетверо як показано на малюнку вирізаємо пелюстку. (мал. 2)

(Викрійка пелюстки в додатку).

Розгортаємо створену квітку з 8 пелюсток одну пелюстку вирізаємо і склеюємо її та щоб утворилась квітка з 6 пелюсток. Робимо квіточку пласку (мал. 3)  З одного аркушу виходить чотири квітки. Нам треба сім квіточок.

a – перша квіточка, b – друга, c – третя, d – центральна квітка, e – п’ята, f – шоста, g – остання квітка.

Вирізаємо зелені листочки і приклеюємо до квітів як показано на малюнку.(мал. 4) (Викрійка пелюстки в додатку).

Після того як ви підготували 6 квіточок з двома зеленими листочками та одну квітку(d – центральну) з 4 зеленими листочками, приступаємо до склеювання букету.

3 крок

Починаємо клеїти сам букет. При склеюванні деталей чітко дотримуватись послідовності цифр. На деталь a –( перша квіточка) клеїм деталь  b та c по цифрах 1, 2. Деталь d – центральна квітка клеїм по цифрам 3, 4, 5. Деталі е  та f клеїм по цифрам 6, 7, 8.  Продовжуйте по схемі та дотримуйтесь послідовності цифр клейте точно по порядку цифр. (мал. 5) Закінчуйте на цифрі 10.

4 крок

Після того як ви склеїли букет вклейте його в розворот приготовленої листівки,  як показано на малюнку (мал.6)  Деталь a – (перша квіточка) клейте на цифру 11 потім намащуйте клеєм цифру 10 на деталі g та закрийте другою сторінкою листівки.