ГРУДЕНЬ
НОВОРІЧНІ СВЯТА!

Назва:Народний художній колектив ансамбль спортивного бального танцю
Керівник:Кеба Алла, Кеба Мирослав
Рік заснування:1990
Вікова категорія: від 6 до 20 р
Сайт:

У програмі:

- вивчення танців міжнародної бальної хореографії (танці європейської і латино-американської програми, шейпінг і хореографічна підготовка)

- участь в танцювальних турнірах і сценічних концертах

Наші тренери:

1. Кеба Мирослав Євгенович- президент КСТ "Аматор-спорт-данс", художній керівник народного художнього колективу спортивного бального танцю «Аматор-спорт-данс» ЦДЮТ Солом'янського району м. Києва, відмінник освіти України, доцент кафедри бальної хореографії КНУКіМ, суддя вищої категорії ВФТС

2. Кеба Алла-художній керівник народного художнього колективу спортивного бального танцю "Аматор-спорт-данс" ЦДЮТ Солом'янського району м. Києва, відмінник освіти України, суддя міжнародної категорії WDSF, нагороджена Почесною грамотою Кабміну України

3. Тіщенко Олексій Андрійович-чинний танцюрист в парі з Водоп'яновою Марією, представляє КСТ "Аматор", вихованець КСТ "Аматор-спорт-данс", випускник КНУКіМ, фіналіст ЧЄ серед молоді 2006, багаторазовий фіналіст рейтингових змагань WDSF

4.ТОРШАНКО Олександр Станіславович - педагог

5. МИХАЛЕВИЧ Станіслав Олександрович - педагог

6. МАРЧЕНКО Яна Сергіївна - педагог

7. ТІЩЕНКО Марія Сергіївна - педагог

8 ПАРФЕНЮК Катерина Андріївна - педагог 

Контакти:

E-mail: keba.kiev@mail.ru

Телефон: +38044-455-49-33

 

 РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ
на перше півріччя 2018-2019 р.

КЕБА Алла Леонідівна

пн:

19.00-20.30

1 група(вищ.)

ЦДЮТ фойє

вт:

19.00-20.30

1 група (вищ.)

ЦДЮТ фойє

чт:

19.00-21.20

1 група (вищ.)

ЦДЮТ фойє

сб:

19.30-21.00

1 група (вищ. зведена)

ЦДЮТ фойє

 

ТІЩЕНКО Олексій Андрійович

пн:

19.00-20.30

2 група (вищ.)

ЦДЮТ

фойє

вт:

15.30-16.15

 

16.30-18.15

19.00-20.30

1 група (осн.)

індивідуальне

 

2 група (вищ.)

ЦДЮТ каб.№31

фойє

чт:

16.30-18.50

19.00-21.20

1 група (осн.)

2 група (вищ.)

ЦДЮТ

фойє

пт:

17.00-18.45

2 група (вищ.) інд.

ЦДЮТ

каб.№31

фойє

сб:

17.00-19.20

19.30-21.00

1 група (осн.)

2 група (вищ.)

ЦДЮТ фойє

 

 

ТОРШАНКО Олександр Станіславович

пн:

14.30-15.15

17.30-19.05

2 група(поч.)

1 група(поч.)

Школа №26

(вул. Комарова, 32)

каб. №215

ср:

14.30-15.15

17.30-19.05

2 група(поч.)

1 група(поч.)

пт:

14.30-15.15

17.30-19.05

2 група(поч.)

1 група(поч.)

 

МИХАЛЕВИЧ Станіслав Олександрович

пн:

17.45-18.30

18.40-20.15

1 група(поч. 1 рік навчання)

2 група(поч. 2 рік навчання)

ЦДЮТ

каб.№31

 

 

чт:

17.45-18.30

18.40-19.25

1 група(поч. 1 рік навчання)

2 група(поч. 2 рік навчання)

пт:

17.45-18.30

18.40-19.25

1 група(поч. 1 рік навчання)

2 група(поч. 2 рік навчання)

МАРЧЕНКО Яна Сергіївна

 

пн:

17.45-18.30

18.40-20.15

1 група(поч. 1 рік навчання)

2 група(поч. 2 рік навчання)

ЦДЮТ 

каб.№31

чт:

17.45-18.30

18.40-20.15

1 група(поч. 1 рік навчання)

2 група(поч. 2 рік навчання)

пт:

17.45-18.30

18.40-20.15

1 група(поч. 1 рік навчання)

2 група(поч. 2 рік навчання)

 

ТІЩЕНКО Марія Сергіївна

вт:

16.30-18.50

1 група (осн.)

ЦДЮТ 

фойє

чт:

16.30-18.50

1 група (осн.)

сб:

16.10-16.55

17.00-19.20

1 група(осн.) індивідуальні

1 група(осн.)

                                                       

ПАРФЕНЮК Катерина Андріївна

пн:

15.30-17.05

1 група (поч.)

Школа №26

(вул. Комарова, 32)

каб. №215

ср:

15.30-17.05

1 група (поч.)

пт:

15.30-17.05

1 група (поч.)

 

 

 
 
 
 

Відеогалерея: