Назва:Народний художній колектив ансамбль спортивного бального танцю «Аматор-спорт-данс»
Керівник:Кеба Алла, Кеба Мирослав
Рік заснування:1990
Вікова категорія: від 6 до 20 р
Сайт:

У програмі:

- вивчення танців міжнародної бальної хореографії (танці європейської і латино-американської програми, шейпінг і хореографічна підготовка) 

- участь в танцювальних турнірах і сценічних концертах

Наші тренери:

1. Кеба Мирослав Євгенович- президент КСТ "Аматор-спорт-данс", художній керівник народного художнього колективу спортивного бального танцю «Аматор-спорт-данс» ЦДЮТ Солом'янського району м. Києва, відмінник освіти України, доцент кафедри бальної хореографії КНУКіМ, суддя вищої категорії ВФТС

2. Кеба Алла-художній керівник народного художнього колективу спортивного бального танцю "Аматор-спорт-данс" ЦДЮТ Солом'янського району м. Києва, відмінник освіти України, суддя міжнародної категорії WDSF, нагороджена Почесною грамотою Кабміну України

3. Тіщенко Олексій Андрійович-чинний танцюрист в парі з Водоп'яновою Марією, представляє КСТ "Аматор", вихованець КСТ "Аматор-спорт-данс", випускник КНУКіМ, фіналіст ЧЄ серед молоді 2006, багаторазовий фіналіст рейтингових змагань WDSF

4.ТОРШАНКО Олександр Станіславович - педагог

5. МИХАЛЕВИЧ Станіслав Олександрович - педагог

6. МАРЧЕНКО Яна Сергіївна - педагог

7. ТІЩЕНКО Марія Сергіївна - педагог

8.ТОРОШАНКО Катерина Андріївна - педагог 

Контакти:

E-mail: keba.kiev@mail.ru

Телефон: +38044-455-49-33

РОЗКЛАД НА 2022 НАВЧАЛЬНИЙ РІК УЗГОДЖУЙТЕ З ПЕДАГОГОМ

 РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ
на 2022-2023навчальний рік


ТІЩЕНКО Марія Евгеніївна

пн:

19.10-20.40

5 група(вищ.)

ЗЗСО №26

(Любомира Гузара, 32)

 

ср:

19.00-20.30

5 група(вищ.)

пт:

17.30-19.05

5 група(вищ.)

індивідуальна робота

сб: 15.40-18.00 5 група(вищ.)

 

 

 

ТІЩЕНКО Олексій Андрійович

пн:

15.00-15.45

15.55-16.40

17.30-19.00

19.10-20.40

12 група 

14 група

6 група

8 група

ЦДЮТ

фойє

ЗЗСО №26

(Любомира

Гузара, 32)

ср:

16.30-18.50

19.00-21.20

7 група

8 група

ЦДЮТ

КАБ. 17

пт:

16.00-16.45

 

17.30-19.05

 

19.10-20.45

 

6 група (осн.)

індивідуальна робота

7 група (вищ.)

індивідуальна робота

8 група (вищ.)

індивідуальна робота

ЗЗСО №26

(Любомира

Гузара, 32)

сб:

10.30-12.00

12.10-12.55

13.00-13.45

15.40-16.25

16.35-17.20

17.20-19.00

6 група 

15 група 

13 група 

7 група 

6 група 

8 група 

ЦДЮТ

каб №31

ЗЗСО №26

(Любомира

Гузара, 32)

 

 

ТОРОШАНКО Олександр Станіславович

пн:

19є30-21.00

10 група(осн.)

 

ЗЗСО №26

(Любомира Гузара, 32)

ср:

19.30-20.15

10 група(вищ.)

пт:

19.30-21.00

9 група(вищ.)

сб:

14.00-15.30

15.40-17.10

10 група(вищ.)

11 група(вищ.)

 

 

МИХАЛЕВИЧ Станіслав Олександрович

пн:

15.00-17.25

17.35-20.00

2 група

3 група

ЦДЮТ

каб.№31

 

 

ср:

15.00-17.25

17.35-20.00

2 група(поч.)

3 група(поч.)

пт:

15.00-17.25

17.35-20.00

2 група (поч.)

3 група (осн.)

сб:

 

15.00-15.45

15.45-16.30

 

Індивідуальні

2 група (поч.)

3 група (осн.)

МАРЧЕНКО Яна Сергіївна

 

пн:

15.00-17.25

17.35-20.00

4 група(поч.)

1 група(поч.)

ЦДЮТ 

каб.№31

ср:

15.00-17.25

17.35-20.00

4 група(поч.)

1 група(поч.)

пт:

15.00-17.25

17.35-20.00

4 група(поч.)

1 група(осн.)

сб:

15.00-15.45

15.45-16.30

Індивідуальні

4 група(поч.)

1 група(осн.)

 

 

                                                      

 

Відеогалерея: