ЛИСТОПАД
З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ЦДЮТ!

Назва:Народний художній колектив ансамбль спортивного бального танцю
Керівник:Кеба Алла, Кеба Мирослав
Рік заснування:1990
Вікова категорія: від 6 до 20 р
Сайт:

У програмі:

- вивчення танців міжнародної бальної хореографії (танці європейської і латино-американської програми, шейпінг і хореографічна підготовка)

- участь в танцювальних турнірах і сценічних концертах

Наші тренери:

1. Кеба Мирослав Євгенович- президент КСТ "Аматор-спорт-данс", художній керівник народного художнього колективу спортивного бального танцю «Аматор-спорт-данс» ЦДЮТ Солом'янського району м. Києва, відмінник освіти України, доцент кафедри бальної хореографії КНУКіМ, суддя вищої категорії ВФТС

2. Кеба Алла-художній керівник народного художнього колективу спортивного бального танцю "Аматор-спорт-данс" ЦДЮТ Солом'янського району м. Києва, відмінник освіти України, суддя міжнародної категорії WDSF, нагороджена Почесною грамотою Кабміну України

3. Хан Людмила Володимирівна - вихованка КСТ "Аматор-спорт-данс", випускниця КНУКіМ, має практику танцю ПРО-АМ і викладання в США, танцюрист міжнародного класу, фіналістка рейтингових змагань, суддя ВФТС

5. Тіщенко Олексій Андрійович-чинний танцюрист в парі з Водоп'яновою Марією, представляє КСТ "Аматор", вихованець КСТ "Аматор-спорт-данс", випускник КНУКіМ, фіналіст ЧЄ серед молоді 2006, багаторазовий фіналіст рейтингових змагань WDSF

6. Ковальов Максим Миколайович -вихованець КСТ "Аматор-спорт-данс" з 2005 р., випускник КНУКіМ, фіналіст ЧУ, рейтингових змагань WDSF

7.Моргун Галина Петрівна-вихованка КСТ "Аматор-спорт-данс", фіналістка українських та міжнародних змагань

Контакти:

E-mail: keba.kiev@mail.ru

Телефон: +38044-455-49-33

 

 РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ
на перше півріччя 2017-2018 р.

КЕБА Алла Леонідівна

пн:

19.00-20.30

1 група(вищ.)

ЦДЮТ фойє

вт:

19.00-20.30

1 група (вищ.)

ЦДЮТ фойє

чт:

19.00-21.20

1 група (вищ.)

ЦДЮТ фойє

сб:

18.30-20.00

1 група (вищ.)

ЦДЮТ фойє

 

ТІЩЕНКО Олексій Андрійович

пн:

17.00-17.45

19.00-20.30

1 група (осн.) (інд.)

2 група (вищ.)

ЦДЮТ

каб.№31

фойє

вт:

16.30-18.50

19.00-20.30

1 група (осн.)

2 група (вищ.)

ЦДЮТ каб.№31

фойє

чт:

16.30-18.50

19.00-21.20

1 група (осн.)

2 група (вищ.)

ЦДЮТ

фойє

пт:

18.30-20.00

2 група (вищ.) інд.

ЦДЮТ фойє

сб:

16.00-18.20

18.30-20.00

1 група (осн.)

2 група (вищ.)

ЦДЮТ фойє

 

 

ТОРШАНКО Олександр Станіславович

пн:

14.30-15.15

15.30-17.05

17.15-18.50

3 група(поч.)

1 група(поч.)

2 група(поч.)

Школа №26

(вул. Комарова, 32)

ср:

14.30-15.15

15.30-17.05

17.15-18.50

3 група(поч.)

1 група(поч.)

2 група(поч.)

пт:

14.30-15.15

15.30-17.05

17.15-18.50

3 група(поч.)

1 група(поч.)

2 група(поч.)

 

МИХАЛЕВИЧ Станіслав Олександрович

вт:

16.30-18.00

1 група(осн.)

ЦДЮТ

каб.№31

 

 

чт:

16.30-18.00

1 група(осн.)

пт:

16.30-18.00

1 група(осн.)

сб: 13.00-15.25 1 група(осн.)

МАРЧЕНКО Яна Сергіївна

 

пн:

18.00-19.40

2 група (поч.)

ЦДЮТ 

каб.№31

вт:

18.10-18.55

1 група (поч.)

ср:

18.00-19.40

2 група (поч.)

чт: 18.10-18.55 1 група (поч.)
пт:

16.30-18.10

18.20-19.05

2 група (поч.)

1 група (поч.)

 

 

                                                       

 

Відеогалерея: