ТРАВЕНЬ
ТРІУМФ 2018!

Назва:Англійська мова
Керівник:Ілгунас Людмила Станіславівна
Рік заснування:2005
Вікова категорія: від 5 до 10 р
Сайт:

Вивчення англійської мови для дошкільнят та молодших школярів.

 Групи

Дошкільнята

Вік: 4-5 років

Рівень: початковий Опис:

Навчання проходить в легкій ігровій формі.

Творча атмосфера. Віршики, пісеньки, розмальовки.

Використання відеокурсу "Весела англійська з Хрюшею і Степашей".

Дошкільнята - підготовка до школи

Вік: 5-6 років

Рівень: початковий Опис:

Навчання проходить в легкій ігровій формі.

Творча атмосфера. Віршики, пісеньки, розмальовки.

Наповнення словникового запасу і початок листа

Школярі

Вік: 6-9 років

Рівень: початковий Опис:

Навчання письма, читання, говорінню і правильній вимові

Навчання проходить в напівігрові форму із застосуванням аудіо та відео-матеріалів.

Школярі - 2-ий рік навчання

Вік: 7-10 років

Рівень: початковий Опис:

Навчання письма, читання, говорінню і правильній вимові

Навчання проходить в напівігрові формі із застосуванням аудіо та відео-матеріалів.

 РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ
на перше півріччя 2017-2018 р.

 

"АНГЛІЙСЬКА МОВА"

БУЛАНОВА Світлана Іванівна

вт:

14.00-14.45

15.00-15.45

16.00-16.45

17.00-17.45

18.00-18.45

19.00-19.45

Школярі 1 підгрупа

Школярі 2 підгрупа

Школярі 3 підгрупа

Дошкільнята 1 підгрупа

Дошкільнята 2 підгрупа

Дошкільнята 3 підгрупа

ЦДЮТ каб.№8

чт:

14.00-14.45

15.00-15.45

16.00-16.45

17.00-17.45

18.00-18.45

19.00-19.45

Школярі 1 підгрупа

Школярі 2 підгрупа

Школярі 3 підгрупа

Дошкільнята 1 підгрупа

Дошкільнята 2 підгрупа

Дошкільнята 3 підгрупа

ЦДЮТ каб.№8

 

"ПОДОЛАННЯ" - гурток для дітей з особливими потребами

МОРГАЧОВА Анна Володимирівна

ср:

18.00-20.25

Польска мова

Початковий рівень

ЦДЮТ каб.№8

нд:

11.10-13.35

Польска мова Початковий рівень

ЦДЮТ каб.№8

13.40-18.45

Розвиток зв'язного мовлення 

Індивідуальна робота з обдарованими дітьми,

 написання МАН, випуск газети

БУЛАНОВА Лариса Миколаївна

ср:

14.10-15.45

17.40-20.05

Індивідуальна робота

Театр "Світлячок"

ЦДЮТ каб.№8

мала зала

сб:

09.00-09.45

09.55-11.30

Спорт

Польська мова

ЦДЮТ(фойе) ІІ поверх

каб.№8
 

 

ЗЕЛЕНЕКО Світлана Миколаївна

ср:

15.00-15.45

15.50-17.35

17.40-19.15

Індивідуальна англійська

Музика, співи, рухи під музику,

Індивідуальна англійська

ЦДЮТ каб.№8

мала зала

 

сб:

13.30-15.05

15.10-16.45

Арт-терапія

Індивідуальна англійська

ЦДЮТ каб.№8а

 

ІЛГУНАС Людмила Станіславівна

ср:

14.10-15.45

15.50-17.35

17.40-19.15

Індивідуальна робота

Музика, співи, рухи під музику,

Театр "Світлячок"

ЦДЮТ

мала зала

сб:

11.50-13.25

13.30-15.05

15.10-16.45

Індивідуальна робота

Арт-терапія

Ритмопластика

ЦДЮТ каб.№8а

кабінет №12

 

КОЗЕЛЕЦЬКА Ольга Іванівна

ср:

14.10-15.45

15.50-17.35

17.40-19.15

Індивідуальна робота

Музика, співи, рухи під музику,

Театр "Світлячок"

ЦДЮТ

мала зала

 

сб:

11.50-13.25

13.30-15.05

15.10-16.45

Індивідуальна робота

Арт-терапія

Ритмопластика

ЦДЮТ каб.№8

ЦДЮТ каб.№12

 

 

Відеогалерея: