ЛИСТОПАД
З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ЦДЮТ!

Назва:Народний художній колектив джаз-бенд «КРОК»
Керівник:Забродський Михайло Олександрович
Рік заснування:1990
Вікова категорія: від 6 до 18 р
Сайт:

НАРОДНИЙ ХУДОЖНІЙ КОЛЕКТИВ ДЖАЗ-БЕНД «КРОК»

 

Весною 1956 року в Будинку піонерів Жовтневого району м.Києва був створений духовий оркестр прекрасним музикантом-сурмачем Пилипенком Сергієм Михайловичем і кларнетистом Баєвським Анатолієм Григоровичем. У 1978 році продовжив справу своїх педагогів Забродський Михайло Олександрович, створивши оркестр сучасної музики.

У 1990 році Будинок піонерів був перейменований в Центр дитячої і юнацької творчості Солом'янського району, і оркестр почав виступати під назвою джаз-бенд"Крок". За 55 років оркестр був і залишається лауреатом, переможцем багатьох престижних фестивалів і конкурсів:

  • V Міжнародного фестивалю мистецтв «Liptovska vhočka-2013» SLOVENSKO
  • міський фестиваль «Золота осінь»;
  • дитячий джазовий фестиваль “О’Кешкин Джаз”
  • І Міжнародний інструментальний конкурс Євгена Станковича;
  • Всеукраїнський конкурс «Танцюю для тебе» 1+1.

У колективі займаються діти від 6 до 18 років (труба, саксофон, тромбон, гітара, бас-гітара, ударні інструменти).

На даний момент в колективі працюють:

Михайло Олександрович Забродський -- художній керівник, відмінник освіти України;

Баєвський Анатолій Григорович -- педагог, відмінник освіти України;

Михайлов Олександр Вікторович -- педагог (блок-флейта, саксофон);

Джаз-бенд «Крок» – лауреат міських, всеукраїнських та міжнародних фестивалів і оглядів.

 РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ
на перше півріччя 2017-2018 р.

БАЕВСЬКИЙ Анатолій Григорович

пн:

13.00-14.35

14.40-16.15

16.20-17.55

1 група(поч.)

2 група(осн.)

3 група(вищ.)

ЦДЮТ каб.№25

вт:

13.00-14.35

14.40-16.15

16.20-17.55

1 група(поч.)

2 група(осн.)

3 група(вищ.)

ЦДЮТ каб.№25

чт:

13.00-14.35

14.40-16.15

16.20-17.55

1 група(поч.)

2 група(осн.)

3 група(вищ.)

ЦДЮТ каб.№25

 

ЗАБРОДСЬКИЙ Михайло Олександрович

пн:

14.00-16.25

16.30-19.00

1 група(поч.)

2 група(вищ.)

ЦДЮТ каб.№24

вт:

14.00-16.25

16.30-19.00

1 група(поч.)

2 група(вищ.)

ЦДЮТ каб.№24

чт:

14.00-16.25

16.30-19.00

1 група(поч.)

2 група(вищ.)

ЦДЮТ каб.№24
 

 

МИХАЙЛОВ Олександр Вікторович

ср:

14.00-14.45

14.50-16.25

16.30-18.05

18.10-20.35

1 група(підг.)

2 група(поч.)

3 група(осн.)

4 група(вищ.)

ЦДЮТ каб.№24

пт:

14.00-14.45

14.50-16.25

16.30-18.05

18.10-20.35

1 група(підг.)

2 група(поч.)

3 група(осн.)

4 група(вищ.)

ЦДЮТ каб.№24

сб.

14.00-15.35

15.40-18.05

3 група(осн.)

4 група(вищ.)

ЦДЮТ каб.№24

нд.

11.00-13.25

13.30-15.55

3 група(осн.)

4 група(вищ.)

ЦДЮТ каб.№24

 

ІЦЕНКО Вадим Олександрович 

ср:

17.30-19.05

19.10-20.45

1 група(поч.)

2 група(осн.)

ЦДЮТ каб.№25

пт:

17.30-19.05

19.10-20.45

1 група(поч.)

2 група(осн.)

ЦДЮТ каб.№25

сб:

11.00-12.35

12.40-15.05

1 група(поч.)

2 група(осн.)

ЦДЮТ каб.№25