ТРАВЕНЬ
ТРІУМФ 2019!

Назва:СКАУТИ
Керівник:Воляновська Крістіна Сергіївна
Рік заснування:2005
Вікова категорія: від 10 до 20 р
Сайт:

Четвертий етап проекту гра "Подолання перешкод!" відбудеться 26 квітня 2017 року в парку "Відрадному", центральна площа.

Результати третього етапу проекту по школам!
Неймовірно, але всі школи на 1 місці!
Що буде далі?
Чекаємо на продовження проекту "Будь напоготові!"

 

 

 

 

 

 

 

 

Результати третього етапу проекту "Будь напоготові!
Гра "Пізнай Україну"
Вітаємо команду переможців:
1 місце - команда "Крила надії"
2 місце - команда "Еверест"
3 місце - команда "Фенікс"

 

 

 

 

 

 

 

 

Результати ІІ етапу проекту "Будь напоготові!" 
Наразі по рейтингу шкіл лідером є СЗШ №74. Чекаємо продовження)

 

 

 

 

 

 

 

 

Вже є результати ІІ етапу проету "Будь напоготові!"
Арт майстерня "Дитяча творчість в ім`я миротворчості"
Вітаємо команди переможців:
Команда "Еверест" - 1 місце
Команда "Крила Надії" - 2 місце
Команда "Говерла" - 3 місце

На першому етапі проекту "Будь напоготові!" учні сьомих класів, шкіл Солом'янського району виготовили 662 Голуба Миру, які скоро рознесуть дитячі бажання миру по всій Україні .
Дуже дякуємо Вам за чудових голубів Миру, зроблених з любов'ю!

18 березня відбувся захід присвячений дню Українського дорбровольця.Організаторами свята були: ГО "Спілка ветеранів АТО Солом`янського району міста Києва, ГО "Патріотичний рух "Січові Стрільці", Військово-патріотичний табір "Азов", Всеукраїнський благодійний фонд допомоги країни "Сестри Перемоги", Кризовий центр військової медицини, благодійний фонд Вячеслава Непопа "Солом`янка" та Скаутське Об`єднання "Відрада".

 

В рамках цього заходу була проведена військово-патріотична гра "Я-доброволець!"

Учасники цієї гри мали змогу пройти різноманітні цікаві мотузкові етапи та перевірити себе на гнучкість та витримку!

 

 

 

 

 

 

22 лютого 2017 року в Центрі дитячої та юнацької творчості Солом’янського району міста Києва стартував соціальний проект гуртка «Школа Скаутів» «Будь напоготові!». На презентацію проекту завітали учні сьомих класів шкіл Солом’янського району, а саме: СЗШ №74, №54, №12, №67, №142, №26, №46, №52, №22 та №142.

Головна мета проекту – цікавим та незвичайним способом, використовуючи Скаутський метод, надати учням середніх класів ряд умінь та навиків елементарного виживання та поведінки в екстремальних умовах.

Проект включає в себе 6 складових: дві гри, два майстер-класи та дві подорожі. 
Першим етапом проекту була презентація проекту "Війна та мир: участь дітей у миротворчості!". Тепер діти мають мандати справжніх Миротворців! На початку презентації учасники розібралися що ж символізує собою миротворець та чим він займається, а також одразу ж взялися за виконання завдань за які отримали бали і розпочали змагання за головну нагороду. 

Важливо ще й те, що фіналісти та переможці проекту зможуть отримати суттєву знижку на путівку до літнього наметового табору, а якого саме, ми дізнаємось у фіналі.

Дякуємо адміністрації та колективу Центру дитячої та юнацької творчості на Відрадному за можливість провести зустріч, а всім юним миротворцям бажаємо успішних справ і активних дій! Чекаємо на продовження проекту!​

 

19.01.2017 в Центрі Дитячих та Юнацьких творчостей Солом`янського району пройшов благодійний концерт "Зима іде - свята веде!"
Вихованці гуртка "Школа Скаутів" допомогли в зборі коштів на лікування вихованки ЦДЮТ Гашенко Анастасії.
Ми вдячні кожному, хто відгукнувся! Разом ми зібрали 5 308 грн.

 

 

 

 

 

 Світ скаутингу переповнений яскравими пригодами і неповторними враженнями. Життя в гармонії з природою, вечори біля вогнища в колі друзів, пісні під гітару, походи, цікаві подорожі, екстремальні випробування, добрі справи на користь іншим - все це чекає вас в країні, яка вже більше ста років об'єднує юнаків та дівчат по всьому світу - країні скаутингу.   

 

    Бути скаутом - не тільки цікаво, але й дуже весело. Адже багато відомі світові діячі політики, спорту, мистецтва, культури в своєму житті починали дорослий шлях саме в скаутингу. Чому саме вони досягли успіху? Тому, що завдяки власним скаутським досягненням були готові до дорослого життя, навчилися самостійно приймати рішення і відповідально ставитися до своїх обов'язків. А ще - знайшли надійних друзів, які завжди готові прийти на допомогу і підтримати у важку хвилину. Ці друзі залишаються назавжди, адже давши одного разу скаутську присягу, ми залишаємося скаутами на все життя!   

 

     На сьогоднішній день   гурток«ШколаСкаутів» у своїй діяльності використовує скаутський метод і активно співпрацює з подібними організаціями України та всього світу. Роботазаскаутськоюметодикоювключаєвсебенаступніаспекти:

 • Навчання через діло;
 • Символічна основа;
 • Дорослі разом з дітьми;
 • Система індивідуального зростання;
 • Взаємодія з природою;
 • Робота в малих групах.   

 

     Основною метою навчання євиховання дітей як повноцінних громадян сучасного суспільства, які є лідерами у різних сферах суспільного життя. Протягом останніх років наші діти дуже активно брали участь у соціальних заходах м. Києва, туристичних мандрівках, літніх наметових таборів, пізнавальних квестових та станційних іграх, а також активно долучалися до їх розробки та організації. Все це кожного року супроводжується постійними навчально-тренувальними заняттями, такими як:

 • Історія скаутського руху;
 • Перша долікарська допомога;
 • Орієнтування на місцевості;
 • Ігротехніка;
 • Основи туризму;
 • Лідерство;
 • Топографія;
 • Виживання у екстремальних умовах;
 • Волонтерська діяльність (Соціальне служіння)
 • і багато, багато чого іншого.

     Досить важливим навчальним фактором є  те, що діти після багаторічного курсунавчання, володіючи безмежно великим багажем знань, за підтримки дорослих, набирають власних дітей і починають їм проводити заняття, тим самим продовжуючи діяльність організації. Дорослі лідери організації, тим часом поступаються основними керівними позиціями, задля розвитку молоді. Але все ж залишаються назавжди поруч і завжди простягнуть руку допомоги, коли це буде необхідно, адже «Скаут одного разу - скаут назавжди».

Традиційними виїздами та зборами організації є: зимовий збір «Снігова феєрія», навчально-тренувальний збір «Час нових відкриттів», традиційне свято «Кавунник», збір-старт «На крилах мрій» та літній наметовий табір «Піднебесся».

У 2009 році для членів ДМО «Відрада» відкриваються двері світового Скаутингу. Члени організації входять до складу Київського міського осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Національна Організація Скаутів України». Відтак Скаутське Об`єднання "Відрада" стає маленькою частиною Всесвітньої Організації Скаутського Руху.

Сьогодні Відрадівці є учасниками світових ініціатив таких як «Letsdoitworld» та «Messengers of Peace», завдяки яким вони вчаться людяності, відповідальному ставленню до навколишнього середовища та людей навкруги. Участь у таких ініціативах розширює світогляд маленьких українців та робить їх ближчими до всього світу.

 РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ
на друге півріччя 2018 - 2019 р.


МАГЕЙ Ірина Володимирівна

вт:

17.00-19.25

3 група(поч.)

Школа №67 (вул. Героїв Севастополя, 9-А)

сб:

12.00-14.25

3 група(поч.)

Школа №67 (вул. Героїв Севастополя, 9-А)


Омельченко Наталія Андріївна

пн:

18.00-20.25

1 група(осн.)

Школа №67 (вул. Героїв Севастополя, 9-А)

 

ср:

18.00-20.25

2 група(осн.)

пт:

18.00-20.25

3 група(поч.)

сб:

11.00-13.25

1 група(осн.)

нд:

11.00-13.25

14.00-16.25

2 група(осн.)

3 група(поч.)

 

ПАНАСЮК Анастасія Сергіївна

чт:

17.00-19.25

2 група(осн.) green room 

Школа №67 (вул. Героїв Севастополя, 9-А)

сб:

14.00-16.25

2 група(осн.) green room 

Школа №67 (вул. Героїв Севастополя, 9-А)

Відеогалерея: