ЛИСТОПАД
З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ЦДЮТ!

     гурток "Студія кіно, анімації та медіамистецтв "Червоний собака" - краща студія дитячої мультиплікації
м. Києва, призер міжнародних і національних кінофестивалів!

     Поглянути деякі роботи можна на 

     https://www.youtube.com/channel/UCr-lqngIJuIiWe32RD2ve2w?view_as=subscriber .

     Професійний склад студії: педагоги - режисери анімаційних фільмів, художники, психологи, філософи. 

      Мультиплікація - це:  знання по математиці, оскільки час визначається кількістю кадрів; знання по геометрії, яка є основою композиції кадру; знання по літературі, для складання сценаріїв; знання по анатомії, яка є основою пожвавлення персонажів; знання по фізиці, яка є суттю рухів довкілля.     Учбова програма об'єднує кохані дітьми практичні заняття(малювання, ліплення) з технічними і програмними рішеннями (зйомка, монтаж).

Все це дозволяє здійснити найсміливіші ідеї.

     Кожна дитина може спробувати себе в мультиплікації незалежно від здібностей, знайти собі заняття до душі. Багато хто з дітей вперше познайомиться з високими технологіями саме в студії - освоєння програмного забезпечення виступає допоміжною метою для досягнення важливішої мети - створення мультфільму.

    Учбова програма відкриває ще одну можливість - виховання культури "спілкування" з технікою, а так само художньо-естетичного смаку відносно дитячої телепродукції.

    Використання технологій як інструменту творчості дозволяє сформувати у дітей продуктивніше, некритичніше і без зайвого страху відношення до світу високих технологій і упевненість у власних силах.

 РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ
на перше півріччя 2018-2019 р.

Мультиплікація 1. ГОЛУБОВА Олена Георгіївна (пласт. анімація, драмат), поч.р.н.

СБ,

НД

10.00 - 12.00

10.00 - 12.00

пласт. анімація,

мистецтво драматургії

Мультиплікація 2. ГОЛУБОВА Олена Георгіївна (пласт. анімація, драмат), поч.р.н.

СБ,

НД

12.00 - 14.00

12.00 - 14.00

пласт. анімація,

мистецтво драматургії

Мультиплікація 3. ДЕМКО Крістіна Романівна (лялькова анімація, драмат), поч.р.н.

ВТ,

ЧТ,

СБ

15.00 - 17.00

15.00 - 17.00

15.00 - 17.00

лялькова анімація,

мистецтво драматургії,

переглядове заняття

Мультиплікація 4. ДЕМКО Крістіна Романівна (лялькова анімація, драмат), поч.р.н.

ВТ,

ЧТ,

СБ

17.00 - 19.00

17.00 - 19.00

15.00 - 17.00

мистецтво драматургії,

лялькова анімація,

переглядове заняття

Мультиплікація 5. ГОЛІК Аліса Олегівна (робота художника в кіно, анімація) поч. р. н.

СР,

ПТ,

СБ

15.00 - 17.00

15.00 - 17.00

15.00 - 17.00

робота художника в кіно,

мистецтво анімації,

переглядове заняття

Мультиплікація 6. ГОЛІК Аліса Олегівна (робота художника в кіно, анімація) поч. р. н.

СР,

ПТ,

СБ

17.00 - 19.00

17.00 - 19.00

15.00 - 17.00

мистецтво анімації,

робота художника в кіно,

переглядове заняття

Мультиплікація 7. СТЕРДЕНКО Світлана Михайлівна (драмат.,режисура) осн.р.н.

ПН,

СБ,

СБ

15.00 - 17.00

10.00 - 12.00

15.00 - 17.00

мистецтво драматургії,

мистецтво режисури,

переглядове заняття

Кіно 8. СТЕРДЕНКО Світлана Михайлівна (драмат.,режисура) вищ.р.н.

ПН,

СБ,

СБ

17.00 - 19.00

12.00 - 14.00

15.00 - 17.00

мистецтво режисури,

мистецтво драматургії,

переглядове заняття

 

Мультиплікація 7. ТЕБЕШЕВСЬКА Маргарита Андріївна (анімація, режисура) поч.р.н.

Ср,

Пт

15.00 - 16.40

15.00 - 16.40

мистецтво режисури

мистецтво анімації

ЦДЮТ каб.№40-а