ЛИСТОПАД
З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ЦДЮТ!

     "Червоний собака" - краща студія дитячої мультиплікації м. Києва, призер міжнародних і національних кінофестивалів!

     Поглянути деякі роботи можна на Youtube.

     Професійний склад студії: педагоги - викладачі Інституту театр, кіно і телебачення ім. І. До. Карпенко-Карого, режисери анімаційних фільмів, художники, психологи, філософи.      Комп'ютерне забезпечення Аррlе, цифрові камери Саnon.

      Мультиплікація - це:  знання по математиці, оскільки час визначається кількістю кадрів; знання по геометрії, яка є основою композиції кадру; знання по літературі, для складання сценаріїв; знання по анатомії, яка є основою пожвавлення персонажів; знання по фізиці, яка є суттю рухів довкілля.     Учбова програма об'єднує кохані дітьми практичні заняття(малювання, ліплення) з технічними і програмними рішеннями (зйомка, монтаж).

Все це дозволяє здійснити найсміливіші ідеї.

     Кожна дитина може спробувати себе в мультиплікації незалежно від здібностей, знайти собі заняття до душі. Багато хто з дітей вперше познайомиться з високими технологіями саме в студії - освоєння програмного забезпечення виступає допоміжною метою для досягнення важливішої мети - створення мультфільму.

    Учбова програма відкриває ще одну можливість - виховання культури "спілкування" з технікою, а так само художньо-естетичного смаку відносно дитячої телепродукції.

    Використання технологій як інструменту творчості дозволяє сформувати у дітей продуктивніше, некритичніше і без зайвого страху відношення до світу високих технологій і упевненість у власних силах.

 РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ
на перше півріччя 2017-2018 р.


ТЕБЕШЕВСЬКА Маргарита Андріївна

ср:

17.00-17.45

17.55-18.40

група осн.р.н.

група вищ.р.н.

ЦДЮТ каб.№40-а

сб:

14.00-15.40

15.50-17.30

група осн.р.н.

група вищ.р.н.

нд:

10.00-11.45 1 гр.підг.р.н.

СТЕРДЕНКО Світлана Михайлівна

пн:

15.00-16.35

16.45-18.20

група осн.р.н.

(режисура)

ЦДЮТ каб.№40а

чт:

15.00-115.45

15.50-18.20

18.30-19.15

група вищ.р.н.

(вступ) (перегляд)

(розбір, аналіз)

ЦДЮТ каб.№40
сб.

10.00-11.35

11.45-13.20

13.30-15.05

15.15-17.45

1 гр. підг.р.н.

група поч.р.н. (режисура)

група осн.р.н. (сцен.мист.)

група вищ.р.н. (режисура)

ЦДЮТ каб.№40а

 

ДЕМКО Крістіна Романівна

ср:

15.00-16.40

16.55-18.30

група поч.р.н.

група поч.р.н.

ЦДЮТ каб.№40

пт:

15.00-16.40

16.55-19.30

група поч.р.н.

група поч.р.н.

 

ТЕБЕШЕВСЬКИЙ Матвій Ігорович

сб:

11.00-12.45

13.00-13.50

група поч.р.н.

група поч.р.н.

ЦДЮТ каб.№40а

нд:

11.00-13.45

14.00-16.45

група поч.р.н.

група поч.р.н.

 

ДОНЦОВА Анастасія Андріївна

пн:

16.00-17.40

17.55-20.30

група поч.р.н. (мист.анім.)

група поч.р.н. (сцен.мис.)

ЦДЮТ каб.№40

вт:

16.00-17.40

17.55-20.30

група поч.р.н. (мист.анім)

група поч.р.н. (сцен.мис.)

ЦДЮТ каб.№40
нд:

12.00-13.45

14.00-15.45

16.00-17.45

18.00-19.45

група поч.р.н. (мист.анім)

група поч.р.н. (сцен.мис.)

група поч.р.н. (режисура)

група поч.р.н. (режисура)

ЦДЮТ каб.№40