ВЕРЕСЕНЬ
ЗНОВУ РАЗОМ

     "Червоний собака" - краща студія дитячої мультиплікації м. Києва, призер міжнародних і національних кінофестивалів!

     Поглянути деякі роботи можна на Youtube.

     Професійний склад студії: педагоги - викладачі Інституту театр, кіно і телебачення ім. І. До. Карпенко-Карого, режисери анімаційних фільмів, художники, психологи, філософи.      Комп'ютерне забезпечення Аррlе, цифрові камери Саnon.

      Мультиплікація - це:  знання по математиці, оскільки час визначається кількістю кадрів; знання по геометрії, яка є основою композиції кадру; знання по літературі, для складання сценаріїв; знання по анатомії, яка є основою пожвавлення персонажів; знання по фізиці, яка є суттю рухів довкілля.     Учбова програма об'єднує кохані дітьми практичні заняття(малювання, ліплення) з технічними і програмними рішеннями (зйомка, монтаж).

Все це дозволяє здійснити найсміливіші ідеї.

     Кожна дитина може спробувати себе в мультиплікації незалежно від здібностей, знайти собі заняття до душі. Багато хто з дітей вперше познайомиться з високими технологіями саме в студії - освоєння програмного забезпечення виступає допоміжною метою для досягнення важливішої мети - створення мультфільму.

    Учбова програма відкриває ще одну можливість - виховання культури "спілкування" з технікою, а так само художньо-естетичного смаку відносно дитячої телепродукції.

    Використання технологій як інструменту творчості дозволяє сформувати у дітей продуктивніше, некритичніше і без зайвого страху відношення до світу високих технологій і упевненість у власних силах.

 РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ
на перше півріччя 2016-2017 р.


ТЕБЕШЕВСЬКА Маргарита Андріївна

вт:

15.00-20.00

завідуюча лабараторією

ЦДЮТ каб.№40-б

ср:

15.00-20.00

завідуюча лабараторією

пт:

16.00-20.00 завідуюча лабараторією
сб: 14.00-20.00

завідуюча лабараторією

СТЕРДЕНКО Світлана Михайлівна

чт:

13.00-13.45

14.00-16.35

16.50-18.30

18.45-19.30

10 група(вищ.) (вступ "Медіаклуб")

(перегляд)

(аналіз)

(висновки)

ЦДЮТ каб.№40

пт:

15.00-16.40

16.55-19.35

8 група (поч.) (сцен. майст.)

9 група (осн.) (режисура)

сб.

13.00-14.40

14.55-16.40

16.55-18.40

8 група (поч.) (режисура)

9 група (осн.) (сцен. майст.)

10 група (вищ.) (режисура)

 

ДЕМКО Крістіна Романівна

ср:

15.00-16.45

17.00-19.45

4 група (поч.) (режисура)

5 група (поч.) (сцен. мист.) (мист. анім.)

ЦДЮТ каб.№40

сб:

12.00-13.45

14.00-15.45

4 група (поч.)(вигот. дек.)

5 група (поч.) (мист. анім.)

ЦДЮТ каб.№40а

 

ТЕБЕШЕВСЬКИЙ Матвій Ігорович

сб:

12.00-13.45

14.00-15.45

7 група (поч.) (комп. оброб.-мист.звукор.)

6 група (поч.) (комп. оброб.-диктор. майст.)

ЦДЮТ каб.№40б

нд:

15.00-17.45

18.00-19.45

6 група (поч.) (комп. оброб.-звукомонтаж.)

7 група (поч.) (комп. оброб.-диктор. майст.)

 

ДОНЦОВА Анастасія Андріївна

пн:

16.00-17.40

17.55-20.30

1 група (поч.) (мист.анім.)

2 група (осн.) (сцен.мис.)

ЦДЮТ каб.№40

вт:

16.00-17.40

17.55-20.30

3 група (поч.) (мист.анім)

1 група (поч.) (сцен.мис.)

ЦДЮТ каб.№40
нд:

11.00-12.45

13.00-14.45

15.00-16.45

18.00-18.45

2 група (поч.) (мист.анім)

2 група (поч.) (сцен.мис.)

3 група (поч.) (режисура)

3 група (поч.) (режисура)

ЦДЮТ каб.№40