III МІСЬКА МЕТОДИЧНА ВИСТАВКА

22- 26 квітня 2013 року методисти Центру дитячої та юнацької творчості Солом’янського району м. Києва прийняли участь у III міській методичній виставці: «Виховний простір позашкільного навчального закладу як важливий чинник соціалізації дітей», яка проходила у Київському Палаці дітей та юнацтва. Метою проведення виставки було виявлення та поширення сучасних інноваційних технологій, створення виховного простору для дітей у позашкільних навчальних закладах, а також популяризація кращих проектів, програм позашкільних навчальних закладів.

Методисти ЦДЮТ Солом’янського району м. Києва, крім можливості ознайомитись з досвідом колег у представлених виставкових матеріалах, змогли презентувати свій досвід: Свірська І. В., методист ІІ категорії — «Проект «Стань творцем свого життя» і Галка М. В., методист І категорії — «Соціальна адаптація дітей з обмеженими можливостями. Розвиток емоційно-моральної сфери».

Виставка проходила в теплій атмосфері зацікавленості та прагнення поділитися досвідом. Матеріали, представлені на виставку, свідчать про активну педагогічну творчість працівників позашкільної освіти у м. Києві.

У виставці взяли участь 16 позашкільних навчальних заклади міста Києва. Експертна комісія виділила лідерів, яких відзначено дипломами та цінними призами. Центр дитячої та юнацької творчості Солом’янського району став лідером у номінації «Виховання та розвиток особистості дитини» Проект «Стань творцем свого життя».