Святий Миколай приходить в гості

4 грудня діти з особливими потребами, які займаються в гуртку «Подолання», виступили зі святковим концертом, присвяченим  Дню Святого Миколаяв Центрі дитячої та юнацької творчості Солом’янського району.

Підготовка до концерту відбувалася на заняттях гуртка, де талановиті педагоги Світлана Буланова, Ольга Башта та акомпаніатор-композитор Володимир Стаднюк щодня створювали дружню, творчу та продуктивну атмосферу, в якій кожна дитина змогла розкрити свої здібності та в повній міри використати можливості. Для деяких з діток вміння заспівати пісеньку чи розповісти віршик, взяти участь у спільних іграх та танцях – це справжнє досягнення, в якому є маленька частинка святкового дива.

Святий Миколай – це не Дід Мороз, який просто приносить подарунки, він ще засвідчує те, що ти увесь рік був слухняним та  старанно навчався, і  насправді заслуговуєш на винагороду. Тому після такого чудового концерту наші діти отримали свої справді заслужені подарунки. Традиційно від дітей приховується, хто саме готує їм подарунки, для того, щоб вони вірили у справжнє чудо й сподівались на нього. У якості щедрих помічників Святого Миколая не перший рік виступає родина Карпових – В’ячеслав та Ірина, які приготували учасникам концерту солодощі та вже четвертий рік  спонсорують роботу  спеціального тренера, який щосуботи проводить  заняття  з великого тенісу для дітей з особливими потребами.

Не залишилася байдужою родина Віктора та Світлани Остапців, що допомогли придбати необхідні канцтовари для занять арт-терапією.А Михайло Русецький приготував нашим маленьким артистам м’які іграшки та розвиваючі ігри.

«А ми бажаєм всім добра»,  - це словам фінальної пісні, які стали девізом благодійної роботи нашого колективу.

Анна Бугрова

Фото Сергія Беркути