ПІДЛІТКИ НА ПОРОЗІ ДОРОСЛОГО ЖИТТЯ: ПРАВОВА КУЛЬТУРА ОСОБИСТОСТІ ТА ПРАВО В НАШОМУ ЖИТТІ

29 квітня 2014 р. в рамках програми “Підліток і закон” Центру дитячої та юнацької творчості Солом’янського району м. Києва відбулось інтерактивне заняття на тему: “Підлітки на порозі дорослого життя: правова культура особистості та право в нашому житті”.

Заняття проводилось спільно ЦДЮТ та Центром сім’ї Солом’янської РДА з учнями 8-9 класів середньої школи №12.

Головна мета заняття– підвищення рівня правової культури учнів, виховання толерантного відношення до людей, інформування щодо можливих методів недопущення насилля та дискримінація в суспільстві, а також застереження молодих людей від фізичного і морального насильства.

Директором Центру сім’ї Мдзелурі Т. В. було доступно поінформовано, що є поняття “Насильство”. Увагу школярів акцентовано на видах насильства. Психологом Центру були надані практичні рекомендації щодо особистої поведінки в критичній ситуації, відзначені можливі шляхи захисту своїх прав. Також розглянуто, як законодавство України гарантує реалізацію права людини на свободу від насильства.

Обговорення цієї інформації дало змогу старшокласникам глибше зрозуміти проблему насильства в цілому та усвідомити свою роль у боротьбі з ним. Інтерактивне заняття було корисним та цікавим для учнівської молоді та мало позитивний вплив на їх свідомість.