День відкритих дверей

Вересень вітає нас не тільки яскравими барвами осені, а й початком нового навчального року, який у Центрі дитячої та юнацької творчості Солом’янського району м. Києва ознаменувався Днем відкритих дверей.

5 вересня у великій залі ЦДЮТ розпочався День відкритих дверей. Традиційно відкриття почалося з внесення прапорів гуртківцями кожного з колективів та державним гімном. Цього року його слова не залишили байдужими жодного й було справді хвилююче, коли навіть найменші дітки підспівували. Привітальне слово було надано директору Центру Галині Олександрівні Левченко-Гаптенко. Вона радо поздоровила усіх присутніх з новим навчальним роком, подякувала батьківському комітету за допомогу в облаштуванні Центру творчості та нагородила переможців минулорічного культурно-мистецького проекту «Тріумф року 2014» та Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості "Чисті роси". Великою приємністю стала кількість почесних нагород, отриманих нашими творчими колективами.

Також дипломом в найголовнішій номінації «Тріумф року» був відзначений декоративно-ужитковий відділ за Гран-прі у проекті Київського Палацу дітей та юнацтва «Віхи української культури. Культура козацької доби».

Щиро вітаємо переможців!

Після нагородження розпочався виступ художніх колективів. Коротко хотілося б пригадати номери, які нам найбільше запам’ятались. Першим на сцену вийшов народний художній колектив хореографічний ансамбль «Чисті роси» з танцювальною постановкою «Сагайдачний». Яскравий та патріотичний виступ під народну пісню «Ой на горі та й женці жнуть» сподобався багатьом глядачам. Потім ми поринули в романтичну атмосферу з чудовим номером «Перша любов». Сучасну українську моду продемонстрували молоді моделі народний художній колектив арт-школа дитячої моди «Ясочка». А мультимедійні можливості центру презентував зразковий художній колектив дитяча студія мультиплікації «Червона собака»з мультиплікаційною історією «Ми - європейці».

Народний художній колектив естрадно-драматичний театр-студія «Мандарин» нагадав усім веселі та корисні звички для кожної дитини у своєму номері «Шкідливі поради». Також народний художній колектив шоу-група «Альтана» порадував глядачів надзвичайним виконанням «Звичайної пісні».

Яскравий, запальний виступ спортивно-хореографічного гуртка «Реалті» «Далека савана» переніс аудиторію залу в далеку й загадкову Африку. Але на цьому мандрівка іншими країнами не закінчилась і з наступним зразковим художнім колективом ансамблем сучасного стилізованого танцю «Пектораль» ми відправились до запальної Іспанії. Також важко оминути увагою соліста народного художнього колективу джаз-бенду «Крок» Івана Михайлова, який продемонстрував майстерне володіння саксофоном. Наступним був не менш енергійний виступ народного художнього колектив ансамблю спортивного бального танцю «Аматор-спорт-данс», а циркова студія «Арена»» блискуче виступила з показовим номером «Натхнення».

Гідним закінченням концерту став виступ зразкового художнього колективу ансамблю спортивного та сучасного танцю «Шанс» під час якого дівчата чудово станцювали свій номер. Завершенням цього чудового свята стала пісня «Відриваюсь від землі» у виконанні шоу-групи «Альтана».

День відкритих дверей пройшов на відмінно й ми щиро сподіваємось, що цей навчальний рік подарує нам ще більше яскравих та цікавих номерів наших творчих колективів!

 

                                                                                                      Гурток журналістики «Репортер»

                                                                                                      Лера Тугарьова , Влада Овчіннікова