ВСТИГНУТИ ДО ЦЕНТРУ!

Ще кілька днів дітям від 7 роківможна встигнути записатися в гуртки та творчі колективи Центру дитячої та юнацької творчості Солом’янського району м. Києва.

Приймальна кампанія ЦДЮТтриватиме до 15вересня.

Хочете освоїти найбільшуніверсальнумовуна світі? Це мова музики! Гуртки вокально-інструментального напрямку- запрошуєдітейвід 7 років і старше. Заняття в наших колективах- формування естетичного смаку, знайомство зі світовим музичним репертуаром, дружні колективи, участь в різноманітних конкурсах та концертах.

Якщо вашій дитині не сидиться на місці, і воналюбить підстрибувати і пританцьовувати - поспішіть в хореографічні колективи! Навчання народного, бального, сучасного, спортивноготанцю вам запропонують для дітей від 7 років в хореографічних колективах та цирковій студії.Усіці колективи- активні учасники культурного життя міста.

Нове, дуже цікаве заняття для дітей, яким вже в 9 років цікавий світ кінематографа – зразковий художній колективдитяча студія мультиплікації «Червонийсобака». Це створення анімаційних фільмівдля «живого» залу для глядачів. Гра світла і тіні, трансформація образів, нові сюжетні лінії, музика і текст - це, безумовно, і мистецтво і задоволення!

Дитина зможе проявити себе і в області комп’ютерних технологій, і в таких видах спорту, як настільний теніс та карате.

Цінувати, берегти і примножувати творчі надбання народу вас навчать у відділі декоративно-ужиткового мистецтва.

Гуртки туристсько-краєзнавчого напрямку пропонують вам унікальну можливість на власні очі побачити красу рідної природи, ознайомитися з історією, культурою, народними традиціями різних куточків України, перевірити свою витривалість, фізично і морально загартуватись під час великих і малих подорожей!

Гуманітарний напрямок запрошує всіх бажаючих у групи:

·        Польська мова і культура

·        Англійська мова.

Кожній дитиніважливо знайти захоплююче заняття для розвитку і творчого самовираження.

Сьогодні в колективи Центру творчості вже записалися більше тисячідітей, і ми з радістю і цікавістю зустрічаємо кожного!

Чекаємо вас з 15.00 до 20.00 за адресою вул. Героїв Севастополя, 35

Довідки за тел. 455-38-02, www.