ПІДЛІТОК І ЗАКОН

З метою профілактики правопорушень та скоєння злочинів у молодіжному середовищі, 16-го жовтня 2014 року в Центрі дитячої та юнацької творчості Солом’янського району  м.Києва (вул. Героїв Севастополя, 35) проведена програма “Підліток і закон” на тему: «Кримінальна відповідальність неповнолітніх», на яку були запрошені 350 старшокласників шкіл Солом’янського району.

Програма підготовлена спільно Національною академією внутрішніх справ України та відділом інформаційно-методичного забезпечення ЦДЮТ.

Курсанти та викладачі НАВС, які безпосередньо проводили вказаний захід, цікаво, у доступній формі розповіли старшокласникам про те, що таке злочини, які покарання передбачені за їх вчинення, які причини підліткової злочинності та про особливості розслідування злочинів, вчинених неповнолітніми.

Учнівська молодь мала змогу ознайомитись із перспективами розвитку професії правоохоронця, особливостями навчання у вищих навчальних закладах системи МВС України. Також перед старшокласниками виступили начальник відділу кримінальної міліції Солом’янського РУ ГУ МВС України в м.Києві майор міліції Шикалюк Ю.В. та головний спеціаліст служби у справах дітей Солом’янської районної ум.Києві державної адміністрації Шарудило Т.В..

Захід пройшов на високому методичному та науковому рівні.

Таким чином молоді громадяни України поповнили свій багаж правових знань.

Куратор програми педагог-організатор ЦДЮТ відмінник освіти України- Кожан Л.П.