ПОДИХ КОЖНОГО СЛОВА

11 листопада 2014 р. в Центрі дитячої та юнацької творчості Солом’янського району м. Києва проведено пізнавальну програму «Подих кожного слова» до Дня української писемності та мови для старшокласників шкіл району. Всього було присутніх 350 учнів.

Мета заходу: виховувати любов та повагу до рідної мови, як до державної, показати красу та багатство художнього слова, довести, що рідна мова – це духовна святиня, найбільший і найдорожчий скарб.

На святі були присутні Студентська рада м. Києва, курсанти Національної академії внутрішніх справ, з якими налагоджена тісна співпраця, журналіст газети «Сегодня».

Свято розпочалося виконанням Гімну України старшокласниками та всіма присутніми у супроводі українського народного інструменту кобзи. Гуртківці Центру та студенти м. Києва майстерно читали вірші українських поетів, зокрема, вшанували пам’ять Великого Кобзаря, з натхненням співали пісні про Україну.

З великим задоволенням глядачі сприйняли виконання художніх номерів:

  • народного художнього колективу естрадно-драматичного театру-студії «Мандарин»;
  • соліста народного художнього колективу вокального ансамблю «Ластівка»;
  • народного художнього колективу хореографічного ансамблю «Чисті роси».

Захід пройшов з використанням інтерактивних засобів навчання. Дякуємо усім учасникам програми і сподіваємося на подальшу співпрацю.