День працівників освіти.

Напередодні Дня вчителя відбулися урочистості з нагоди свята. У Солом’янському районі працює майже 7 тисяч вчителів.

Голова Солом'янської адміністрації Максим Шкуро привітав освітян із професійним святом, поінформував про зроблене в галузі освіти.

Максим Шкуро подякував за роботу педагогам, адже вчитель ‒ це єдина людина, яка може повністю змінити життя й майбутнє кожного з нас і побажав, щоб у освітян було натхнення, здоров’я та енергія творити ці позитивні зміни.

До вітань освітянам приєдналися народний депутат України Дмитро Андрієвський, депутати Київради Микола Негрич, Катерина Кириченко, Максим Конобас, Олег Костюшко, Вячеслав Непоп.

Народний депутат вручив грамоти і цінні подарунки вчителям, які відслужили, були демобілізовані і повернулися із зони проведення Антитерористичної операції на сході країни.

«Сьогодні в нашій країні, напевне, головні люди – це військові і вчителі. Тому що воїни захищають наше сьогодення, захищають незалежність держави, а Ви – вчителі формуєте наше майбутнє. Я щиро вітаю Вас зі святом. Бажаю кожному з Вас успішних і вдячних учнів. Велика Вам пошана і низький уклін», - наголосив народний депутат України Дмитро Андрієвський.

Уже 18 років у Солом’янському районі склалася традиція відзначати кращих педагогів освітянською нагородою «Педагогічне сяйво». 137 учителів, вихователів, керівників, представників громадських організацій стали її номінантами. 10 переможців у різних номінаціях були нагороджені відзнаками.

Творчим подарунком вчителям став концерт вихованців Центру дитячої та юнацької творчості, які підготували для своїх наставників яскраві акробатичні і танцювальні номери.(Інформація з офіційного сайту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації)