Скаутинг полонив серця школярів Солом’янського району

 

 

Кожна дитина хоче цікаво проводити свій вільний час, а для батьків на першому місці завжди залишається користь та певні навички, які їх чадо може отримати. Знайти «золоту середину» не завжди просто. Саме тому, після розповіді про Скаутинг школярі Солом’янського району, зацікавилися новими можливими випробуваннями!

 

10 березня 2016 року в Центрі дитячої та юнацької творчості Солом’янського району міста Києва стартував соціальний проект  гуртка «Школа Скаутів» – «Будь напоготові!». На презентацію проекту завітали учні сьомих класів шкіл Солом’янського району, а саме: СЗШ №74, №54, №174, №12, №67, №142, №26, №159, №46, №173, №52, №71.

Головна мета проекту – цікавим та незвичайним способом, використовуючи Скаутський метод, надати учням середніх класів ряд умінь та навиків елементарного виживання та поведінки в екстремальних умовах.

«За допомогою гри, участі у різноманітних випробуваннях, майстернях, конкурсах та заходах, кожен учасник проекту зможе розвинути в собі корисні навички та здібності, загартувати свій характер. Ми допомагаємо виховати у дітей любов до власної держави, надати певні знання та вміння, корисні в наших сучасних умовах», - розповідає керівник проекту Олексій Козлов.

Проект включає в себе 6 складових: дві гри, два майстер-класи та дві подорожі. А головне – він є відкритим для кожного бажаючого.

Під час презентації учасники мали змогу взяти участь у різних іграх, метою яких було оцінити рівень знань маленьких українців про нашу державу. Важливо ще й те, що фіналісти та переможці проекту зможуть отримати суттєву знижку на путівку до літнього наметового табору «Піднебесся», який цього року пройде у Карпатах.

Але на цьому сюрпризи не закінчилися. Тому що, вже під час презентації було визначено учнів-переможців стартового етапу проекту, які отримали дерев’яний пазл України від арт-студії «Wood Present».

https://www.youtube.com/watch?v=O88F91n0ihw

https://www.facebook.com/groups/vidrada/