Київський міський конкурс IT-технологій 2016

З 1 березня по 10 квітня департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) проводить відкритий конкурс м. Києва з інформаційних технологій серед учнівської молоді.  

Основною метою конкурсу є виявлення та підтримка обдарованих дітей, формування молодіжного кадрового резерву м. Києва, а також реалізація державної політики в сфері розвитку Інформаційних технологій.

Конкурс є відкритим, тобто в ньому можуть брати участь як учні  шкіл / ліцеїв / гімназій, так і представники спеціалізованих позашкільних закладів віком до 18 років включно.

Навчальний заклад може бути представлений як індивідуально, так і командою для участі у командній першості. Команда-переможець отримує грамоту та кубок кращого навчального закладу м. Києва з Інформаційних технологій на 2016 рік.

Учасники-переможці нагороджуються дипломами департаменту освіти і науки, сім'ї та молоді КМДА та заохочувальними призами від Швейцарської компанії Logitech.

«Минулого року ми  прийняли рішення підтримувати українських школярів, заохочуючи їх до нових досягнень в навчанні. Ми не лишаємо розпочату ініціативу та підтримуємо конкурс з інформаційних технологій. Ми всі маємо прагнути виростити покоління висококласных  IT спеціалістів, адже частка IT галузі зростає і  займає значне місце в економіці нашої країни, а за нею і нашими дітьми майбутнє», - наголошує Максим Праздніков, голова представництва Logitech України та СНД.

Конкурс проводиться у наступних номінаціях:

 1. Краща презентація (молодша вікова група) - тема «Якби я був мером».
 2. Статична 2D графіка: тема «Світ емоцій»
 3. Статична 3D графіка: тема «Українській армії – сучасне озброєння»
 4. 2D-анімація: тема «Моя мрія …»
 5. 3D-анімація: тема «Війна і мир»
 6. Кращий веб-сайт: тема «Круто вміти так робити»
 7. Краща комп’ютерна гра:  вільна тема.
 8. Відеомонтаж: тема «Через терни до зірок»
 9. Краща програмна розробка: вільна тема.
 10. Краща апаратно-програмна розробка: тема «Розумний робот»
 11. Олімпіада програмістів

Змагання розділено на 2 тури. Перший тур – заочний, другий тур – очний та проводиться на базі Київського палацу дітей та юнацтва (КПДЮ) та Центру дитячої та юнацької творчості (ЦДЮТ) Солом’янського району м. Києва.

Для участі в конкурсі, учасники повинні подати свої проекти через сайт конкурсу http://www.it-arena.org до 25 березня 2016 року включно.

Контакти:  сайт: http://www.it-arena.org,  email: info@it-arena.org,   тел.: +38066-2106336

Додатки: