Концерт на підтвердження та присвоєння почесних звань

14 квітня 2016 р. ансамбль спортивного бального танцю «Аматор-спорт-данс» в черговий раз підтверджували своє право називатись народним художнім колективом. Бальні танці, напевно, найбільш граційний та естетичний вид спорту. Саме спорту, адже вони потребують чималих затрат сил, та енергії, неабиякої фізичної підготовки. І водночас, це – мистецтво, чаруюче та прекрасне. І тому бальний танець був, є і залишиться актуальним завжди. Саме професійність педагогів та вихованців колективу, величезна кількість досягнень, нагород та перемог надають право колективу носити високе звання «Народний художній колектив». І це не могли не відмітити вельмишановне журі. 

Також цього дня хор «Камертон» зробив свій наступний крок на творчому шляху до успіху! Здобували звання «Зразковий художній колектив»

Хор «Камертон» за роки своєї діяльності здобув величезну кількість перемог на міських, всеукраїнських та міжнародних конкурсах. Неодноразово був відзначений грамотами та дипломами. І все це, звичайно, завдяки незмінному керівнику та засновнику хору Вікторії Михайлівні Гуріній-Хлоп’янець, а також безцінній допомозі акомпаніатора Марії Василівни Рябової.