ІННА ВАПНЯРСЬКА. МАЛЯРСТВО

З 16 травня до 10 червня 2016 р. у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва (м. Київ, вул. Лаврська, 9, корп. 2) проходить виставка керівника зразкового художнього колективу студії образотворчого мистецтва, відмінника освіти України Вапнярської Інни Дмитрівни член Національної спілки художників України та член Національної спілки майстрів народного мистецтва

Персональна виставка Інни Вапнярської присвячена 50-річчю від дня її народження і є своєрідним звітом творчих досягнень художниці. Інна Дмитрівна належить до нової когорти українських митців, що утворилася в часи становлення України як незалежної держави.

Інна Вапнярська опанувала техніку та методику петриківського розпису. У майбутньому це стало визначальним для її творчості, в якій поєднались академічна освіта, народний фольклор та усталені традиції петриківського розпису. Як результат, перед нами – декоративний вид народного малярства з умовно-просторовими рішеннями станкової композиції та елементами пейзажу.

Ретроспективна виставка творів Інни Вапнярської є яскравим свідчення послідовного та цілеспрямованого творчого шляху художниці упродовж більш ніж двадцяти років. Сьогодні художниця перебуває у розквіті творчих сил, про що свідчать її останні роботи.

Запрошуємо завітати на виставку!