Новини спорту в ЦДЮТ

27 листопада 2016 року пройшли змагання по контактному та традиційному карате, організовані спільно Клубом карате і практичної самооборони "КІ» та Центром дитячої та юнацької творчості Солом'янського району м. Києва.

Програма змагань включала такі розділи:

  • «Семи-пойнт» («дозований контакт») за правилами Федерації контактного карате;
  • Куміте за правилами JKA (Японська асоціація Карате);
  • Ката за правилами JKA;
  • Кихон-іппон-куміте за правилами JKA. (Обумовлені атаки і контратаки)

У змаганнях взяли участь близько 60 учасників віком від 6 до 14 років.

Для тих, хто недавно почав займатися карате, в розділі «семи-пойнт» виділена категорія «Дебют», в якій початківці можуть змагатися з рівними собі по змагальному досвіду та технічної підготовки.

Незважаючи на брак досвіду, маленький стаж занять карате, юні спортсмени продемонстрували бойовий дух, волю до перемоги, емоції і з честю пройшли перше у своєму житті випробування змагальним процесом.

Крім медалей та дипломів, якими були нагороджені тільки призери, всі учасники групи «Дебют» отримали заохочувальні солодкі призи.

Після позитивного досвіду, отриманого на нашому літньому ГАШУКУ «КІ» - 2016, в програму змагань введено розділ «Кихон-іппон-куміте» для дітей, молодших 12 років. Зроблено це з метою зміцнити у свідомості юних зв'язок між розділами традиційного карате: кихон (базовою технікою), ката і дзю куміте (вільним боєм). Це також хороший шанс для початківців, ще готових до вільного куміте. Цей розділ змагань широко практикується в JKA, WJKA та інших міжнародних організаціях, які практикують традиційне японське карате.

Хочеться відзначити відмінну роботу більш старших хлопців, наших вихованців - бокових суддів: Сергія Коваленка, Данила Сулімова, Іллю Кузьменка, секретарів Іванну Маслюк та Вікторію Чепчак, які отримали перший досвід роботи в суддівському корпусі. Суддівська колегія суворо контролювала хід поєдинків, що підтвердилося відсутністю травм і претензій до суддійства.

Можна сміливо сказати, що змагання вдалися і були проведені на високому професійному рівні.