СТОП НАСИЛЛЮ!

6 грудня 2016 року в Центрі дитячої та юнацької творчості Солом’янського району м. Києва в рамках Всеукраїнського тижня права та 16 днів проти насилля відбулася програма «Підліток і закон».

Тема інтерактивної лекції: «Стоп насиллю! Конструктивні шляхи вирішення конфліктних ситуацій»

Тема заходу: формування усвідомленого ставлення до поведінки оточуючих людей; ознайомлення з основною правовою базою щодо захисту дітей від насильства та надання поняття про фізичне, психологічне та економічне насильство; оптимізація поведінки учасників заходу в конфліктних ситуаціях та оволодіння конструктивними стратегіями вирішення різноманітних конфліктів у групі.

Під час заходу учні отримали інформацію про причини виникнення конфліктних ситуацій, що виникали в їх житті, познайомилися із стратегією поведінки в конфліктних ситуаціях.

У заході прийняли участь 9-ті класи шкіл Солом’янського району №52, 54, 74, 159. Всього 85 учнів. Програма підготовлена спільно відділом інформаційно-методичного забезпечення ЦДЮТ та викладачами і курсантами НАВС (Скрипаловським Я. В.), а також психологом Центру сім’ї Солом’янської РДА, в. о. директора Центру Савенко Л. В.