ДИВОВИЖНА ПЕТРИКІВКА

До Великодніх свят у фойє першого поверху ЦДЮТ Солом’янського району відкрилась виставка керівника Народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва «ЧАРІВНА СКРИНЯ» ,  відмінника освіти України, члена Спілки художників України, члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України ВАПНЯРСЬКОЇ Інеси Дмитрівна.

Дивовижна техніка петриківського розпису представлена у новій для нас інтерпретації. Ми бачимо використання «петриківки»  не тільки в орнаменті та розпису побутових речей, а й в сюжетних композиціях, відтвореннях  пейзажу.

Традиційні теми: любов, сім’я, діти, робота, сусіди - органічно поєдналися з вибраною технікою, в роботах художника пані Інеси.

Зимові пейзажі, наче морозяні візерунки на склі, дивують нас тонкою роботою . Кожний рух пензлем, чітко вивірений, говорить про високу майстерність та закоханість у власну справу.

Представлені роботи створюють одне велике полотно з різним настроєм та різними барвами,і завжди ретельним підходом до будь-якої дрібниці на цьому полотні. Дякуючи цьому ми повертаємось і повертаємось до розглядання цих робіт, дивуючись рукотворній майстерності митця.

Давайте побажаємо пані Інесі наснаги та нових здобутків на творчій ниві!