6 ЖОВТНЯ

Традиційно в першу неділю жовтня ми відзначаємо свято День вчителя. Отже цьогоріч працівники освіти відзначають своє професійне свято в неділю, 6 жовтня.

В Україні День вчителя, який офіційно називається День працівників освіти, щорічно святкується в першу неділю жовтня, згідно з Указом президента України від 11 вересня 1994 року.

 Спершу День вчителя почали відзначати в СРСР з 1965 року. Пізніше, в 1994 році, за рекомендацією ЮНЕСКО це професійне свято працівників освіти отримало статус міжнародного і почало відзначатися 5 жовтня.

На сьогоднішній день свято вчителів відзначають майже у 100 країнах по всьому світу. Крім того, Всесвітній день вчителів входить до системи всесвітніх і міжнародних днів ООН.

Вітаємо з Днем вчителя. Нехай кожен успіх будь-якого з учнів буде гордістю для Вашого серця, нехай кожен урок, даний Вами, дарує дітям не тільки знання й уміння міркувати, але й віру в хороше, надію на краще, різнокольорові мрії й силу прагнення до них. Залишайтеся мудрим і добрим, тямущим і знаючим, цікавим і чудовим учителем, на життєвій дорозі якого горять вогні удачі, щастя і любові.