Пам’яті жертв репресій 1936-1941 років.

 

28 листопада  - закладення меморіалу пам’яті жертв репресій 1936-1941років у Биковнянському лісі.

За участю українського і польського президентів відбулося урочисте закладення капсул майбутнього Меморіалу пам’яті жертв репресій 1936-1941років у Биковнянському лісі.

Віктор Янукович  та Станіслав Коморовскі поклали вінки до хрестів на місці розстрілу польських офіцерів – жертв сталінських репресій.  Представники польської громади та польських громадських організацій в Україні запалили свічки пам’яті  на місці майбутнього меморіалу.

Вчителька польської мови Центру дитячої та юнацької творчості  Світлана Буланова та фоторепортер Польської молодіжної асоціації „Молоді і креативні” Сергій Беркута взяли участь у цій урочистій події і поділилися з нами своїми враженнями: „Ця подія дуже важлива для сучасного розвитку дружних взаємовідносин між країнами – сусідами Україною та Польщею. Звернути увагу до Биковні намагався ще у 2001році папа Римський  Іоан Павло ІІ, який відвідав це, полите кров’ю невинних людей, місце. Педагоги, що викладають польську мову та культуру в нашому ЦДЮТ і тісно співпрацюють з Посольством республіки Польща в Україні, не могли лишитися осторонь  цієї важливої події  для наших слов’янських народів”.