СНІД — рана людства

 

Скільки б про СНІД не писали б і не говорили б, чомусь кожен вважає, що цієї хвороби не існує поряд з нами — не в моєму місті, не в моїй країні. Проте статистика річ уперта, і ми маємо нині страшні цифри: кожен 100-й мешканець України ВІЛ-інфікований.

8 грудня 2011 року в залі ЦДЮТ зібралися учні 8-11 класів шкіл Солом’янського району м. Києва на програму «Ми — здорове покоління». Тема зустрічі: «СНІД — рана людства», адже 1 грудня — Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

Програму провели: співробітник Центру соціальної служби для молоді Наталія Боярська та дитячий інтерактивний театр мініатюр учнів школи №187. Також у залі була присутня заступник директора інституту психології та соціально-політичних наук КМУ, професор Абрамян Наталія Володимирівна.

В ході зустрічі учні отримали інформацію про здоровий спосіб життя та безпечну поведінку. А виступ дитячого інтерактивного театру мініатюр учнів школи №187 вразив дитячі душі нетолерантним ставленням до ВІЛ-інфікованих людей. А на екрані старшокласники змогли побачити певні ситуації, які цілком реально можуть скластися у нашому житті.

Учні зробили висновок: «Здоров’я — це серйозна річ. Нехай здоровий спосіб життя стане гарантом вашого успішного майбутнього»