ХАЙ БУДЕ ДИТИНСТВО ЩАСЛИВИМ МОЄ І ВСІХ ДІТЕЙ СВІТУ!

1 червня світова громадськість відзначає світле і надзвичайно гуманне свято – Міжнародний день захисту дітей. Адже діти – це майбутнє кожної держави.

День захисту дітей вже багато років відзначається на всій планеті.

В цей день особливо гостро піднімається питання дитинства, а отже майбутнього у всесвітньому масштабі, адже і сьогодні, у ІІІ тисячолітті сотні, тисячі дітей не мають можливості нормально жити і розвиватися, вчитися і лікуватися.

Тому різні громадські організації багатьох держав, в тому числі дитячі, опираються на конвенцію ООН про права дитини, борються за щасливе, достойне життя будь-якої дитини у всіх куточках Землі.

Наші діти – веселі й бешкетливі, сумні й смішні, а іноді не за віком серйозні, наповнюють життя змістом, приємними турботами. Діти – це цвіт Землі, майбутнє нашої країни і кожного з нас,найдорожчий наш скарб, безмежна радість і щастя! Приходять діти у світ зовсім маленькими і безпомічними, а ми, дорослі, повинні їх виростити, огорнути затишком і теплом, щирою ніжністю, батьківською турботою і великою та святою материнською любов’ю.Ми маємо захистити дітей від життєвих незгод, страждань, хвороб і війн, створити всі умови, щоб виросли діти добрими, світлими, щирими і сердечними. Саме такими ми хочемо бачити наших дітей!

Найголовніше – це спокій в душах і серцях, це тиша і злагода в кожному куточку нашої держави і у всьому світі. Тож нехай всім-всім дітям всміхається щастя. І йому ніколи не буде кінця, і радість не гасне у юних серцях! 

Діти з долоньок

сонечко склали,

Щоб неодмінно

люди всі дружили,

Щоб це сонце

для людей сяяло,

У кожне віконце

в гості забігало.

Щоб було багато

у дітей іграшок,

Щоб не стріляли

дорослі з гармат,

Щоб припинилися

війни все на світі,

Щоб посміхалися,

а не гинули діти.