Конкурсна програма «А ну-мо, хлопці!»

 

23 лютого в Центрі дитячої та юнацької творчості в рамках програми «Відрадненські сходинки» зібралися учні груп продовженого дня шкіл Солом’янського району, щоб привітати зі святом хлопчиків та провести конкурсну програму «А ну-мо, хлопці!» для майбутніх захисників Вітчизни.
 
Народна мудрість стверджує, що земля може нагодувати людину хлібом, напоїти водою зі своїх джерел, але захистити себе не може. Тому це святий обов’язок тих, хто живе на ній, хто користується всіма її благами і дарами. Виконуючи цей почесний обов’язок, ідуть юнаки служити в армію, щоб берегти мир і спокій своєї Батьківщини, стояти на сторожі її інтересів.
 
Змагання відбулися серед шкіл району. Від кожної школи – по одному учаснику.
 
Хлопці намагалися вразити вимогливих членів журі та глядачів не тільки  здібностями, а й чітким виконанням творчих завдань конкурсу. Глядачі підтримували гучними оплесками кожного учасника. Вихід на сцену кожного з хлопців супроводжували приязні вигуки та сплески емоцій друзів та педагогів.
 
Прекрасні виступи творчих колективів Центру тішили око глядача між оголошенням конкурсів. Особливо яскравим був виступ юних козаків народногохудожнього колективу хореографічного ансамблю «Чисті роси».
 
Кожен з п’яти конкурсантів був гідний звання переможця. За оцінками журі, переможцем в номінації «Найактивніший» визнано Алієва Агіла (СЗШ №174), в номінації «Найвинахідливіший» – Гриценка Богдана (СЗШ № 12), в номінації «Найшвидший» – Щербакова Максима, у номінації «Найвлучніший» – Стеценко Олега (СЗШ №310 «Творчість»), а в номінації «Найкмітливіший» – Галку Руслана (СЗШ №161).
 
Як кажуть, головне не перемога, а участь. Дипломи отримав кожен з учасників.
 
Зі святом Вас, майбутні захисники Вітчизни!Будьте лицарями! Будьте шляхетними у своїх думках, вчинках, почуттях!