ВИСТАВКА

У листопаді цього року свій черговий день народження святкує ЦДЮТ Солом'янського району.

Періодична виставка декоративно-ужиткового відділу вже готова до онлайн відвідувачів.

Милі букетики з бісеру гуртка  «БІСЕРОПЛЕТІННЯ» запрошують нас до виставки. Як завжди представлені роботи вирізняються деталями та копітким виконанням.

Цікавим та креативним напрямком дивує нас  гурток «ПРАКТИЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ». Традиційна вишивка на традиційній подушечці, але тепер ця вишивка нагадує піксельну картинку. Ось який сучасний підхід до наших традицій знайшли вихованці цього колективу.

Зображення світу птахів в стилі петриківського розпису вражає своїм розмаїттям. З великим задоволенням гуртківці “ЧАРІВНА СКРИНЯ” використовують техніку петриківського розпису, зображуючи тварин, птахів, природу.

«КАЗКОВИЙ СВІТ» пропонує нам нові роботи своїх вихованців: ведмедик, зайчик... Нові елементи оформлення виставки -дизайнерські  коробки вдало підкреслюють дитячі роботи. З приходом молодого педагога в колектив з’явився ще один напрямок  м’якої  іграшки: кумедні герої з мультфільмів. Що додає різноманітності  напрямкам ужитково-прикладному відділу: петриківка – герої мультфільмів, народна іграшка – бісер, класичний натюрморт – лялька-мотанка, креативний дизайн – пейзаж…

Як завжди радісно і весело стає на душі біля експозиції гуртка «КУМАНЕЦЬ». Виліплені  з глини дитячими руками фігурки завжди викликають теплі почуття.

Запрошуємо на онлайн виставку ужитково-прикладного відділу Солом'янського району.

 

Пропонуємо Вашій увазі статтю початківця-журналіста, вихованця ЦДЮТ Солом’янського району яка присвячена до дня народження  нашого закладу.

Свято нашого Центру)))

Леся Гармаш, 14 років

 Гурток журналістики

Протягом свого життя кожна людина відзначає різні свята. Дні народження, ювілеї, державні свята, сімейні та традиційні. Кожне з них має свою історію та форму святкування. Бувають свята улюблені - й не дуже… Але  у кожного з гуртківців є одне, неповторне і не схоже на інші свята. Це – День народження ЦДЮТ!

Одне згадування про це чудове місце викликає приємні емоції: від милої усмішки на обличчі -  до заразливого сміху! Адже учні приходять сюди в різному віці, та ніхто не залишається без цікавих, чи навіть кумедних історій, але, перш за все - нових навичок, нових друзів,  нових знань та вмінь.

  Я доволі довго ходжу сюди, років вісім, не менше, і впевнено можу сказати, що кращого місця я в житті більше не знайду. Тут я познайомилася з великою кількістю дітей, вперше виступала на сцені. Намагалася  «влізти» в музику… і це навіть певною мірою мені вдалося! Бо зараз я вже маю кілька власних авторських пісень! 

Я отримала дуже багато емоцій та… різних історій! Центр - мій другий дім. Зараз я знайшла своє покликання в гуртку журналістики, де й пишу для Вас твори. 

А ще я б хотіла поділитися з Вами своєю недавньою кумедною пригодою!

…Десь на початку жовтня  я прийшла на заняття, зайшла у вестибюль й почала перевзуватись.  Раптом до мене підходить  працівник центру  і  пропонує мені… поміряти температуру. Я здивувалася, адже міряла температуру в школі. Але слухняно погодилася. І несподівано почула таку фразу: «Всі викладачі центру мають міряти температуру перед роботою!» Тоді, нарешті, я зрозуміла, що мене просто переплутали з викладачем! Хм, що ж , непогано для 14 річної дівчинки…

А як  приємно, що про нас так дбають!

А те, що  переплутали - не звикати! Бо мене вже плутали – і з працівником спортзалу, і з якимось хлопчиськом, і навіть з чиєюсь мамусею… А колись котрась із дівчат намагалася  довести, що я всіх обманюю і мені насправді… 16!

Коротше кажучи, я  впевнена, що всі ми маємо  не тільки прекрасне майбутнє, пов’язане з нашим Центром, але й дуже цікаве минуле!

 

Отже - пам’ятаймо всі про те,

що нам дарує ЦДЮТ!