Міський огляд-конкурс «…і небес дивовижне торкання»

 

29 березня 2012 року в рамках Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» відбувся міський огляд-конкурс  «…і небес дивовижне торкання» художніх колективів Центру дитячої та юнацької творчості Солом’янського району м. Києва.

Переступивши поріг Центру,  шановні гості потрапили до дивовижної країни майстрів. У фойє І поверху та у виставковій залі  було представлено виставку декоративно-ужиткового відділу «Від Трипілля до Скіфсько-Сарматської доби», де можна було зануритися в українську давнину (етнографічно-історичний колектив «Самбатас»); милувалися красою української «Мальви» (зразковий художній колектив студія образотворчого мистецтва «Чарівна скриня»), ознайомилися з народною мудрістю у авторському проекті «Весна ледачого не любить» (народний художній колектив арт-школа дитячої моди «Ясочка»). Гостей вразили роботи вихованців Центру: ексклюзивна книга (папір hand-made), м’які іграшки з трипільською символікою, петриківський розпис, батік, роботи в техніці квілінг, художня вишивка та вишивка стрічками, вироби з кераміки та військові обладунки слов’янських воїнів.

У фойє ІІ поверху гостей зустрів народний художній колектив ансамбль «Чисті роси» хореографічною композицією «Привітальна».

Ведучими дивовижного дійства на сцені були вихованці народного художнього колективу естрадно-драматичного театру-студії «Мандарин». Разом з янголами-охоронцями, яких дав Творець кожній дитині, гості познайомилися з творчістю колективів ЦДЮТ: народним художнім колективом ансамблю спортивно - бального танцю «Аматор – спорт - данс», народним художнім колективом хореографічного ансамблю «Чисті роси», народним художнім колективом вокального ансамблю «Ластівка», народним художнім колективом вокального ансамблю «Альтана», народним художнім колективом арт-школою дитячої моди «Ясочка», народним художнім колективом джаз-бендом «Крок», зразковим художнім колективом ансамблю спортивного сучасного танцю «Шанс», інструментальним ансамблем «Анатра» та ансамблем народних інструментів «Чорнобривці».

Усіх вразив фінал з філософським підтекстом: за легендою,  коли народжується дитина, Бог запалює на небі нову зірку і посилає до дитинки янгола-охоронця. Уві сні янгол цілує дитя тричі: в чоло – аби воно зростало розумним, уличко, щоб було красивим, та в груди, аби здоров’я, любов та доброта вселилися в його тіло, серце і душу.