14 ЛЮТОГО

День Святого Валентина

Сьогоднішня виставка, до дня закоханих, є результатом зимового дистанційного навчання на період локдауну. Використовуючи платформу вайбер гуртківці спілкувались з викладачами та  самостійно працювали над завданнями.

Цікавинку сьогодні пропонує «Практичний інтелект», маленькі сумочки – бананки, які сьогодні так актуальні для сьогоднішньої молоді.

Нова подача дитячих робіт цього гуртка приємно привертає увагу. Виріб та фото автора закомпоноване на кольоровому картоні підкреслюють індивідуальний підхід до кожного гуртківця.

Креативний підхід до створення виробів - поєднання народного ремесла та сучасних свят, ми спостерігаємо у колектива «КУМАНЕЦЬ». Несподівано та мило розписані сердечка з глини. На стрічці вони додають святкового настрою. Знайома глиняна іграшка «Козлик з контрабасом!» Ви знайдете цей відео урок на нашому сайті і зможете самостійно його відтворити.

Також, про святковий настрій, попіклувався «КАЗКОВИЙ СВІТ». Завершують нашу святкову виставку декоративні гірлянди з використанням символу кохання_серце.

Радісного свята вам!

 

У виставці взяли участь:

1. Народний художній колектив студія образотворчого мистецтва –

«ЧАРІВНА СКРИНЯ» (керівник- Вапнярська І. Д.,відмінник освіти України).

2. Зразковий художній  колектив гурток гончарства - «КУМАНЕЦЬ» (керівник- Бойко Н.О.)

4. Народний художній колектив студія м'якої іграшки - «КАЗКОВИЙ СВIТ» (керівники: Погодіна О.Є., Пінчук Д. В.)

5.Зразковий художній  колектив гурток гончарства - «КУМАНЕЦЬ» (керівник- Бойко Н.О.)

6.Гурток - «ПРАКТИЧНИЙ IНТЕЛЕКТ» (керівник - Жир О.О.)

7.Гурток - «Бісероплетіння» (Зінченко Т. О.)

8.Гурток - «АУРА» (Хохол Л. В.)