ФОТОУРОК

Дистанційне навчання на період локдауну 20.03.2021-09.04.2021

Онлайн урок з використанням платформи VIBER.

 Гурток «БІСЕРОПЛЕТІННЯ» кер. Зінченко Т. О.

Чорнобривці з бісеру

Сьогодні ми будемо робити гарні квіти чорнобривці технікою петельного плетіння. 

1. Зараз підготовте дріт довжиною 15 см. і живий бісер. Нанизуйте 5 бісеринок на середину дроту і скрутіть їх. Зараз я покажу як.

2. Скрутити петельку потрібно 2-3 рази не більше, відступити 5 мм і знову набрати 5 бісеринок і скрутити.

3. Тепер скручуємо кінчики дроту і середина нашої квіточки готова

4. Ось так виглядає середина квіточки. Тепер нам потрібно взяти оранжевий бісер, якщо нема, можна замінити на червоний, і відрізаємо 60 см дроту. З краю залишаєм 10 - 15 см і знову набираєм 5 червоних бісеринок.

5. Зліва залишається короткий кінчик дроту, з права довгий. Далі працюємо довгим кінцем дроту і набираємо 12 жовтих бісеринок, обкручуємо їх навколо червоних.

6. Такий вигляд має перша пелюстка квітки. Тепер відступаємо 7 мм і все повторюємо ще 5 раз. У нас повинно вийти 6 пелюсток.

Жовтих бісеринок може бути не обов'язково 12, може бути трохи менше або більше, тому що бісер за розміром різний. Ви дивіться, щоб вам вистачило обхватити червоні бісеринки.

7. Ось такі пелюстки повинні вийти. Тепер вставляємо серединку квіточки і все скручуємо.

8. Така квіточка повинна вийти, але це не все. Ще потрібно зробити нижній ярус квітки. Він складається теж з 6 пелюсток, але пелюстки складаються з трьох петельок. Перша петелька з 5 червоних бісеринок, друга - з 12 червоних бісеринок, а третя з 19 жовтих бісеринок. Для нижнього яруса квітки потрібен дріт довжиною 80 см.

 

9. Ось така пелюсточка повинна вийти. Таких само потрібно ще 5. Жовті бісеринки у мене менші червоних, тому їх набрала не 19 а 25.

10. Ось такі 6 пелюсток повинні вийти. Тепер скручуємо нижній ярус з верхнім і квіточка готова.

11. Ось така гарна квіточка вийшла.