Тріумф

П’ятниця.1700. 25-етравня. До ЦДЮТ поспішаютьгуртківці, батьки та гості.Звучить святковамузика. У холі велелюдно. Атмосфера незвична, велична і піднесена. Всі посміхаються, вітають один одного, адже зібрала тут усіхподія, яка проходить щорічно у Центрі дитячої та юнацької творчості Солом’янського району м. Києва— «Тріумф», якийсприяє розвитку та підтримці обдарованих і талановитих гуртківців, реалізації їх соціальної активності, згуртуванню всіх співробітників Центру в їх прагненні до професійного та соціального самовдосконалення.

Отже, дійство розпочинається. Лунають позивні Центру. Ведучі (шахові королеви Чорна та Біла) оголошують про початок проведення урочистостей «Тріумфу-2012».

Розпочинається церемонія вручення нагороду 14 номінаціях:«За підтримку престижу ЦДЮТ»,«Перлина ЦДЮТ», «Перлинове намисто»,«За відданість улюбленій справі», «Творчий пошук»,«До джерел особистості»,«Педагогічний Олімп»,«Майстер педагогічної справи»,«Віртуози ЦДЮТ», «Овація», «Хіт року»,«За відданість ЦДЮТ»,«Перлинове намисто ЦДЮТ-2012»,«Тріумф—2012». Номінантів нагороджують почесними дипломами, кубками, медалями та грошовими преміями.

У номінації«За підтримку престижу ЦДЮТ»нагородили:

  • народний художній колектив хореографічний ансамбль «Чисті роси»
    (Художній керівник - відмінник освіти України, заслужений артист України - Розумний Віктор Олексійович)
  • гурток «Реалті»
    (Керівник - Мустафіна Євгенія Валеріївна)
  • народний художній колектив ансамбль спортивного бального танцю «Аматор-спорт-данс»
    (Художні керівники – відмінники освіти України, Алла та Мирослав Кеби)
  • зразковий художній колектив студія образотворчого мистецтва «Чарівна скриня»
    (Керівник - відмінник освіти України, Вапнярська Інна Дмитрівна)
  • студія образотворчого мистецтва «Аура»
    (Керівник - Ільченко Галина Павлівна)
  • народний художній колектив арт-школа дитячої моди «Ясочка»
    (Художній керівник - відмінник освіти України, Поліщук Лариса Павлівна)
  • зразковий колектив студія дитячої мультипликації «Червоний собака»
    (керівники - Голубєва Олена Євгенівна і Мельниченко Сергій Юрійович)

У номінації«Перлина ЦДЮТ»цьогоріч перемогли:

  • Литвиненко Іван — гурток «Центру інформаційних технологій»
    (Керівник –Громовий Олександр Васильович)
  • Вагін Едуард — народний художній колектив ансамбль спортивного бального танцю «Аматор-спорт-данс»
    (Художні керівникивідмінники освіти УкраїниАлла та Мирослав Кеби)
  • Аушева Анастасія народний художній колектив ансамбль спортивного бального танцю «Аматор-спорт-данс»
    (Художні керівникивідмінники освіти УкраїниАлла та Мирослав Кеби)
  • Пономарь Владислав — народний художній колектив хореографічний ансамбль «Чисті роси»
    (Художній керівник відмінник освіти України, заслужений артист УкраїниРозумний Віктор Олексійович)
  • Смаль Олексій — народний художній колектив хореографічний ансамбль «Чисті роси»
    (Художній керівник – відмінник освіти України, заслужений артист УкраїниРозумний Віктор Олексійович)
  • Тарасова Ліза — народний художній колектив джаз-бенду «Крок»
    (Художній керівник – відмінник освіти УкраїниЗабродський Михайло Олександрович)
  • Шилов Кирил — народний художній колектив вокальний ансамбль «Ластівка»
    (Художній керівник відмінник освіти УкраїниРенкова Наталія Іванівна)

У номінації «Перлинове намисто»перемогу вибороли:

  • Воронцова Дар’я
    Воронцова Марія
    Поворознюк Анастасія
    Вовк Євгенія
    Нечай Анна
    Посевкина Катерина
    Сидорко Ольга
    Бидчий Ліза — група основного рівня навчання народного художнього колективу спортивно-хореографічного ансамблю «Візінова»
    Художній керівник – майстер спорту, відмінник освіти України, заслужений працівник культури Клочкова Ілона Станіславівна)
  • Шиндяпіна Тетяна
    Щербакова Ксенія
    Оголєва Вікторія
    Прокопович Олександр
    Парацій Назар
    Чуєнков Андрій
    Паламарчук Марина
    Бурун Вікторія
    Шляхова Софія — група вищого рівня навчання народного художнього колективу естрадно-драматичного театру-студії «Мандарін»
    (Художній керівник – відмінник освіти України Селіхова Наталія Юріївна)

У номинації«За відданість улюбленій справі»--переможці:

  • Товкун Софія
    Бабич Сніжана
    Далакова Неллі
    Шуль Віталія
    Скарлат Юлія
    Шрейм Ліна
    Кононова Олена
    Душко Анастасія
    Гринів Віталіна
    Мусієнко Даша
    Олексюк Антон — група основного рівня навчання народного художнього колективу арт-школи дитячої моди «Ясочка»
    (Художній керівник – відмінник освіти УкраїниПоліщук Лариса Павлівна)
  • Скуратівська Ганна
    Чуйко Анастасія
    Калінін Владислав
    Грищенко Єлизавета
    Пастернак Дмитро
    Виноградов Олександр-- група вищого рівня навчання народного художнього колективу ансамблю спортивного бального танцю «Аматор-спорт-данс»
    (Художні керівникивідмінники освіти УкраїниАлла та Мирослав Кеби)
  • Костіна Марина
    Зікрач Анастасія
    Кураєва Дар’я
    Перепелиця Надія
    Михалечко Єгор
    Жук Роман
    Висіцкий Святослав — група основного рівня навчання народного художнього колективу хореографічного ансамблю «Чисті роси»
    (Художній керівник – відмінник освіти України, заслужений артист України Розумний Віктор Олексійович)
  • Матіїшина Влада
    Симонова Марія
    Захарова Поліна
    Захарова Дарина
    Коваленко Ірина
    Андреєва Марина
    Ямполька Ольга
    Позднякова Наталія
    Гробовенко Регіна
    Трапезнікова Олександра
    Грабовська Тетяна
    Поліщук Карина — група основного рівня навчання зразкового художнього колективу ансамблю сучасного та спортивного танцю «Шанс»
    (Художній керівник Паламарчук Олександра Миколаївна)
  • Журавель Максим — народний художній колектив джаз-бенд «Крок»
    (Художній керівник – відмінник освіти УкраїниЗабродський Михайло Олександрович)
  • Резнік Дмитро — народний художній колектив джаз-бенд «Крок»
    (Художній керівник – відмінник освіти УкраїниЗабродський Михайло Олександрович)
  • Матвійчук Ганна — народний художній колектив вокальний ансамбль «Ластівка»
    (Художній керівник відмінник освіти УкраїниРенкова Наталія Іванівна)
  • Кондюк Катерина — народний художній колектив вокальний ансамбль «Ластівка»
    (Художній керівник відмінник освіти УкраїниРенкова Наталія Іванівна)
  • Жуковська Ліза — народний художній колектив вокальний ансамбль «Ластівка»
    (Художній керівник відмінник освіти УкраїниРенкова Наталія Іванівна)
  • Завадська Катерина — народний художній колектив вокальний ансамбль «Ластівка»
    (Художній керівник відмінник освіти УкраїниРенкова Наталія Іванівна)
  • Каленіченко Олександра — народний художній колектив вокальний ансамбль «Альтана»
    (Художній керівник – відмінник освіти УкраїниГончаренко Олександр Миколайович)
  • Процун Світлана — народний художній колектив вокальний ансамбль «Альтана»
    (Художній керівник – відмінник освіти УкраїниГончаренко Олександр Миколайович)
  • Коробльов Деанісій — етнографічно-історичний гурток «Самбатас»
    (Керівники Регульський  Сергій Миколайович, Регульська Сабіна Яшарівна, Бібліс Болеслав Юрійович)
  • Лой Ярослава — гурток «Моделювання та конструювання одягу»
    (Керівник – Жир Олена Олександрівна)
  • Ярмола Пилип — зразковий художній колектив студія дитячої мультиплікації «Червоний собака»
    (Керівники —Голубєва Олена Євгенівна, Мельніченко Сергій Юрійович)
  • Жаворонкова Анета — гурток «Подолання»
    (Керівник – Буланова Лариса Миколаївна)
  • Березовий Іван — зразковий художній колектив студія дитячої мультиплікації «Червоний собака»
    (Керівники — Голубєва Олена Євгенівна, Мельніченко Сергій Юрійович)
  • Клишта Ілля — студія образотворчого мистецтва «Аура»
    (Керівник — Ільченко Галина Павлівна)
  • Соколовська Аліна — студія образотворчого мистецтва «Аура»
    (Керівник — Ільченко Галина Павлівна)
  • Заруцька Вероніка — студія образотворчого мистецтва «Чарівна скриня»
    (Керівник — відмінник освіти України, Вапнярська Інна Дмитрівна)
  • Муха Артем —зразковий художній колектив студія образотворчого мистецтва «Чарівна скриня»
    (Керівник — відмінник освіти України Вапнярська Інна Дмитрівна)

У цьому році номінантами «За відданість ЦДЮТ» стали випускники, яким Центр дав путівку в доросле життя:

  • П’ятов Сергій — випускник народного художнього колективу спортивно-хореографічного ансамблю «Візінова»
    (Художній керівник – майстер спорту, відмінник освіти України, заслужений працівник культури Клочкова Ілона Станіславівна)
  • Моргун Галина — випускниця народного художнього колективу ансамблю спортивного бального танцю «Аматор-спорт-данс»
    (Художні керівникивідмінники освіти УкраїниАлла та Мирослав Кеби)
  • Скуратівський Дмитро — випускник народного художнього колективу ансамблю спортивного бального танцю «Аматор-спорт-данс»
    (Художні керівникивідмінники освіти УкраїниАлла та Мирослав Кеби)
  • Хихлуха Валерій — випускник народного художнього колективу ансамблю спортивного бального танцю «Аматор-спорт-данс»
    (Художні керівникивідмінники освіти України Алла та Мирослав Кеби)
  • Кобзаренко Лілія — випускниця народного художнього колективу ансамблю спортивного бального танцю «Аматор-спорт-данс»
    (Художні керівникивідмінники освіти України Алла та Мирослав Кеби)
  • Левонтуєв Ярослав — випускник народного художнього колективу ансамблю спортивного бального танцю «Аматор-спорт-данс»
    (Художні керівникивідмінники освіти УкраїниАлла та Мирослав Кеби)
  • Ігнатюк Вікторія — випускниця народного художнього колективу ансамблю спортивного бального танцю «Аматор-спорт-данс»
    (Художні керівникивідмінники освіти УкраїниАлла та Мирослав Кеби)
  • Гурез Катерина — випускниця народного художнього колективу ансамблю спортивного бального танцю «Аматор-спорт-данс»
    (Художні керівникивідмінники освіти УкраїниАлла та Мирослав Кеби)
  • Борисова Ліза — випускниця зразкового художнього колективу ансамблю спортивного сучасного танцю «Шанс»
    (Художній керівник Паламарчук Олександра Миколаївна)
  • Качанюк Влада — випускниця зразкового художнього колективу ансамблю спортивного сучасного танцю «Шанс»
    (Художній керівник Паламарчук Олександра Миколаївна)
  • Корешева Катерина — випускниця зразкового художнього колективу ансамблю спортивного сучасного танцю «Шанс»
    (Художній керівник – Паламарчук Олександра Миколаївна)
  • Шаповалова Анастасія — випускниця народного художнього колективу хореографічного ансамблю «Чисті роси»
    (Художній керівник – відмінник освіти України, заслужений артист України Розумний Віктор Олексійович)
  • Титаренко Катерина — випускниця народного художнього колективу хореографічного ансамблю «Чисті роси»
    (Художній керівник – відмінник освіти України, заслужений артист України Розумний Віктор Олексійович)
  • Загладько Тамара — випускниця народного художнього колективу хореографічного ансамблю «Чисті роси»
    (Художній керівник – відмінник освіти України, заслужений артист України Розумний Віктор Олексійович)
  • Однобокова Анастасія — випускниця народного художнього колективу хореографічного ансамблю «Чисті роси»
    (Художній керівник – відмінник освіти України, заслужений артист України Розумний Віктор Олексійович)
  • Тарасюк Олена — випускниця народного художнього колективу хореографічного ансамблю «Чисті роси»
    (Художній керівник – відмінник освіти України, заслужений артист України Розумний Віктор Олексійович)
  • Мелещенко Анастасія — випускниця народного художнього колективу хореографічного ансамблю «Чисті роси»
    (Художній керівник – відмінник освіти України, заслужений артист України Розумний Віктор Олексійович)
  • Синявська Надія— випускниця народного художнього колективу хореографічного ансамблю «Чисті роси»
    (Художній керівник – відмінник освіти України, заслужений артист України Розумний Віктор Олексійович)
  • Рейнкас Дар’я — випускниця народного художнього колективу хореографічного ансамблю «Чисті роси»
    (Художній керівник – відмінник освіти України, заслужений артист України Розумний Віктор Олексійович)
  • Рубанік Наталія — випускниця народного художнього колективу вокального ансамблю «Ластівка»
    (Художній керівник – відмінник освіти України Ренкова Наталія Іванівна)
  • Гайворонська Олександра — випускниця народного художнього колективу вокального ансамблю «Ластівка»
    (Художній керівник – відмінник освіти України Ренкова Наталія Іванівна)
  • Лісовський Олександр — випускник народного художнього колективу джаз-бенду «Крок»
    (Художній керівник – відмінник освіти України Забродський Михайло Олександрович)
  • Бурун Вікторія — випускниця народного художнього колективу естрадно-драматичного театру-студії «Мандарін»
    (Художній керівник – відмінник освіти України Селіхова Наталія Юріївна)
  • Нікітченкова Ганна — випускниця народного художнього колективу естрадно-драматичного театру-студії «Мандарін»
    (Художній керівник – відмінник освіти України Селіхова Наталія Юріївна)

Переможцю у наступній номінації «Віртуози ЦДЮТ»--

  • народному художньому колективу вокальному ансамблю «Ластівка»
    (Художній керівник – відмінник освіти України Ренкова Наталія Іванівна)
  • вдається віртуозно поєднати професійний вокал, інтелігентність виконання вокальних творів, сценічну майстерність.

Кожен виконавець, виходячи на сцену, мріє завоювати симпатії глядачів, отримати оплески: бурхливі, тривалі, гучні, коротше кажучи, овації! Отже,за підсумками року володарями номінації «Овація року» стали :

  • Танок «Гопак»народного художнього колективу хореографічного ансамблю «Чисті роси»
    (Художній керівник–-відмінник освіти України заслужений артистУкраїниРозумний Віктор Олексійович)
  • Пластичний етюд «Вогонь»народного художнього колективу естрадно-драматичного театру-студії «Мандарін»
    (Художній керівник – відмінник освіти України Селіхова Наталія Юріївна)

Протягом року викликала бурю емоцій пісня «Time to say goodbay», яка стала лідером у номінації «Хіт року»:

  • Народний художній колектив вокальний ансамбль «Ластівка»
    (Художній керівник – відмінник освіти України Ренкова Наталія Іванівна)

Нестандартні рішення, нові форми, поєднання традицій і новаторства — це стосується номінантів «Творчого пошуку»:

  • Михайлов Олександр Вікторович— керівник народного художнього колективу джаз-бенду «Крок»
  • Гуріна Вікторія Михайлівна— керівник хору «Камертон»
  • Свірська Інна Василівна— методист ІІ категорії
  • Буланова Лариса Миколаївна— керівник гуртка «Подолання»

Визнані гідними номінації «До джерел особистості»:

  • Тодосієнко Оксана Миколаївна— керівник гуртка школи розвитку творчих здібностей дитини «Пилипок»
  • Голубєва Олена Євгенівна— керівник зразкового художнього колективу дитячої студії мультиплікації «Червоний собака»

Майстер — це  той, хто досконало володіє ремеслом, той, хто навчив своєму ремеслу інших, той, чиї учні тепер навчають цього ремесла вже своїх учнів! Номінація «Майстер педагогічної справи»:

  • Клочкова Ілона Станіславівна— майстер спорту, відмінник освіти України, заслужений працівник культури, керівник народного художнього колективу спортивно-хореографічного ансамблю «Візінова»
  • Гончаренко Олександр Миколайович— відмінник освіти України, керівник народного художнього колективу вокального ансамблю «Альтана»

Переможниця номинації «Педагогический олимп – 2012»:

  • Поліщук Лариса Павлівна— відмінник освіти України, художній керівник народного художнього колективу арт-школи дитячої моди «Ясочка».

Головна номінація року номінація «Тріумф—2012»:

  • Народний художній колектив вокальний ансамбль «Ластівка»
    (Художній керівник – відмінник освіти України Ренкова Наталія Іванівна)