На сонячній стороні

Дитинство це коли день починається з першим променем сонця, звуком тихих маминих кроків, запахом теплого хліба, співом птахів і триває довго-довго. Тільки в дитинстві ти відчуваєш себе таким великим і важливим, коли крокуєш поруч з татом, підлаштовуючись під його великі кроки, а твоя долонька надійно спочиває в його міцній руці. Варто подумати про дитинство, і пам’ять підкине дивні моментиі типодумаєш: «Невже це я, невже це було зі мною?» І в кожного ці спогади особливі, щодня в дитинстві — це щось особливе.

24 травня о 1800годині уВеликійзалі Центру дитячої та юнацької творчостівідбувся звітний концерт народного художнього колективу естрадно-драматичноготеатру-студії«Мандарін» “На сонячній стороні».

Гуртківці студії в оригінальній формі запросили глядачів у країну Дитинства, де нагадали дорослим, якими вони були маленькими, а дітям, що дитинство — це  здорово!  Чудова гра акторів зворушує кожне серце, заставляє почувати себе у вирі подій. Глядачі були вражені і самою історією, і постановкою.  Проблема батьків і дітей завжди була, є і буде актуальною. Тому так зрозумілі нам герої вистави: дівчинка Анна та її батьки, вчителька та її учні, міліціонер та його бабуся Віник.

Всі студійці молодці, відмінно виступили! Браво акторам!