Программа Підліток і закон

 

11 жовтня 2012 року в Центрі  дитячої та юнацької творчості (вул.Героїв Севастополя, 35) відбулася програма « Підліток і закон» , тема якої «Кримінальна відповідальність неповнолітніх» для учнів 9-10 класів Солом`янського району м.Києва. В програмі  взяли участь 340 старшокласників.

Програма була підготовлена і проведена з участю студентського (курсантського) самоврядування Національної академії МВС. Курсанти і офіцери, які безпосередньо проводили вказаний захід, цікаво у доступній формі розповіли старшокласникам про те,що таке злочин, і які покарання передбачені за їх вчинення, які причини підліткової злочинності та про особливості розслідування злочинів, вчинених неповнолітніми й застосування до них запобіжних заходів.

Учнівська молодь мала змогу ознайомитися із перспективами розвитку професії правоохоронця, особливостями  навчання у вищих навчальних закладах системи МВС України.

Захід проведено на високому методичному і науковому рівні з використанням мультимедійних  методів навчання.Зустріч закінчилась яскравим концертом  силами курсантів НАВС.

Таким чином, молоді громадяни України поповнили свій багаж правових знань.