МІСЬКЕ МЕТОДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ЗАСТУПНИКІВ ДИРЕКТОРІВ І МЕТОДИСТІВ ПОЗАШКІЛЬНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

 

7 листопада 2012 року о 10 год. в приміщенні ЦДЮТ Солом’янського району м. Києва відбулося засідання міського методичного об’єднання заступників директорів і методистів позашкільних навчальних закладів за темою: «Моніторинг як засіб управління якістю освітнього процесу в позашкільному закладі». У засіданні взяли участь більше 60 учасників методоб’єднання.

Зі вступним словом до учасників методичного об’єднання звернулася директор Центру дитячої та юнацької творчості — Левченко-Гаптенко Г. О., яка розповіла про специфіку роботи ЦДЮТ.

Цікавою та змістовною була доповідь Т. І. Свірської — завідувача НМЦ громадянського виховання, виховних технологій та позашкільної освіти ІППО КУ ім. Б. Грінченка: «Моніторинг ефективності розвитку закладів позашкільної освіти дітей»

Обговорювалися актуальні питання:

  • «Зміст і технологія моніторингу професійної компетентності педагогів в позашкільному навчальному закладі» (Ковганич Г. Г.— методист Центру позашкільної роботи Святошинського району м. Києва).
  • «Моніторинг програмного забезпечення Київського Палацу дітей та юнацтва» (Клименко О. В. — заступник директора з навчально-виховної роботи Київського Палацу дітей та юнацтва).
  • «Моніторинг виховних результатів. Виховна система як показник ефективності позашкільних навчальних закладів» (Мартова С. Г. — заступник директора з науково-методичної роботиКиївського Палацу дітей та юнацтва).

Координатором та організатором зустрічі була Москаленко Л. М.,методист НМЦ громадянського виховання, виховних технологій та позашкільної освітиІППО КУ імені Бориса Грінченка